Сульшер проти Гвардіоли: Манчестер поки що червоний

03.04.2020 20:15
Якими були результати манчестерських дербі, в яких команди на поле виводили Уле Гуннар Сульшер і Хосеп Гвардіола? У 29-му турі чемпіонату Англії МЮ зробив подарунок Ліверпулю, зробивши його чемпіонство ще ближче. дияволи обіграли МанСіті на своєму полі з рахунком 2: 0. В середині першого тайму розпечатав ворота городян Антоні Марсьяль, а Скотт Мактоміней в компенсований час встановив остаточний результат. https://www.youtube.com/watch?v=lYbNYsrl2d4 При цьому Сіті показав 72% володіння, подав 11 кутових проти двох у суперника, але результату це не дало. як справедливо зазначив провів 77 хвилин на полі Олександр Зінченко, у футболі важливий не тільки контроль м'яча, а й голи. Тим часом, у Хосепа Гвардіоли вимальовується неприємний суперник. У п'яти матчах проти МЮ Уле Гуннара Сульшера він зазнав вже третьої поразки при двох перемогах. Пропонуємо вам згадати всі попередні дуелі між цими тренерами. АПЛ 2018/19. МЮ - МанСіті - 0:2 Сульшер непогано проявив себе в якості в.о. тренера, але після підписання контракту результати Юнайтед погіршилися. У 10-ти залишилися до кінця сезону матчах Дияволи добули тільки дві перемоги. Матч з Сіті взагалі довершив смугу з трьох поразок. Городяни були яскравіше, тоді як червоні практично не створювали моменти. У другому таймі три очки майбутнім чемпіонам принесли Бернарду Сілва і Лерой Сані. Зінченко провів всі 90 хвилин і відзначився «гірчичником». https://www.youtube.com/watch?v=5z8PpBUtCXU АПЛ-2019/20. МанСіті - МЮ - 1:2 В той момент Блакитну місяць лихоманило в Прем'єр-лізі, тоді як МЮ продемонстрував непогану серію. На Етіхад гості видали приголомшливий перший тайм, в якому могли забивати раз п'ять, однак обмежилися точними ударами Маркуса Рашфорд і Марсьяля. Під кінець зустрічі Ніколас Отаменді скоротив відставання, але врятувати гру господарям не вдалося. https://www.youtube.com/watch?v=0kmYSfQEIH8 Кубок Ліги-2019/20. Півфінал. МЮ - Ман Сіті - 1:3 У січні команди боролися за вихід в кубковий фінал. Все вирішилося на Олд Траффорд ще в першому таймі: забивали Сілва, Ріяд Марез і Андреас Перейра (автогол). В середині другої половини зустрічі Рашфорд скоротив відставання, але камбеком і не пахло. Так що Гвардіола взяв реванш за фіаско місячної давності. https://www.youtube.com/watch?v=g_jvl9jIaAo Кубок Ліги-2019/20. Півфінал. МанСіті - МЮ - 0:1 Цього разу Сульшер виграв бій, але поступився у всьому битві. У першому таймі Неманья Матіч подарував гостям надію, але пізніше сам же її відняв, заробивши другу жовту картку. В результаті Сіті вийшов у фінал, де вже із Зінченком на полі здолав Астон Віллу (2: 1). Зараз манчестерське дербі на паузі, але в цьому сезоні команди можуть ще перетнутися в рамках Кубка Англії. https://www.youtube.com/watch?v=Z_I4Trk8wZM Володимир Сержао

Ювілейна заміна Олександра Зінченка. Але перша в такій ситуації ...