Долю поєдинку Ворскла - Минай вирішили стандарти

19.09.2021 18:55

Підопічні Юрія Максимова забили у ворота закарпатців по голу в кожному з таймів

Матч команди розпочали мляво. У Миная було пару хороших передумов для швидких атак, але не більше того. А Ворскла реалізувала мало не перший свій момент. Полтавці втекли в контратаку й заробили штрафний. Його розіграш призвів до точного удару Кане.

Незважаючи на переможний рахунок після першого тайму, другу 45-хвилинку Ворскла почала із чистого аркуша. У перші 10 хвилин підопічні Юрія Максимова створили кілька небезпечних моментів. Зокрема, в одному з епізодів Степанюк пробив у поперечину. Минай відповів виходом Кулієва сам на сам, але півзахисник забарився, і його удар блокував Яворський.

У середині тайму трапився резонансний епізод. Після удару Селезньова м'яч влучив у руку Тамма, проте арбітр зустрічі Катерина Монзуль не побачила в цьому моменті фолу з боку естонського захисника.

Другий гол Ворскла також забила після стандарту. Кутовий у виконанні полтавців завершився ударом Чеснакова, проте м'яч потрапив у сітку після рикошету від Лиховидька. 2:0.