Долю поєдинку першості країни у Львові вирішили голи-шедеври

28.11.2021 19:31

У 16-му турі чемпіонату України львівський Рух забив по м'ячу в кожному з таймів і впевнено обіграв Металіст XNUMX.

Фото upl.ua

Рух і Металіст 1925 після поразок у попередніх турах прагнули реабілітуватися. До гри, слід зазначити, шанси команд на перемогу розцінювалися як рівні.

Проте Рух на правах господаря розпочав матч дуже агресивно, змусивши гостей відбиватися. Львів'яни встигли заробити та подати вісім кутових уже до 37-ї хвилини, а також спровокувати на жовту картку Марлісона.

Перед перервою Металіст 1925 зумів вирівняти гру й навіть створити парочку напівгольових моментів. Але саме в цей ігровий відрізок харків'яни й пропустили. На другій компенсованій хвилині Борячук майстерно зорієнтувався в центрі штрафного суперника і замкнув скидку партнера головою.

Другий тайм активніше розпочав Металіст 1925, отримавши, мабуть, необхідні уточнення від свого тренера, Валерія Кривенцова. І знову повторилася ситуація, коли не забили харків'яни (Шершень пробив у руки Паньківа), а Рух зумів результативно відповісти. На 70-й хвилині Климчук у стилі Марадони розібрався із чотирма захисниками та відправив м'яч у рамку.

Численні заміни на фініші поєдинку збили темп та дозволили Руху зберегти переможний результат – 2:0.

Металіст 1925 із 19-ма очками знаходиться на дев'ятому місці в турнірній таблиці, а Рух із 16-ма – на 10-му.