Доля кам'янської Стали вирішиться в останньому турі першості України

12.05.2018 18:04
Каменська Сталь в домашньому матчі 31-го туру першості України поступилася Олександрії і тепер її доля вирішиться в останньому матчі сезону

фото pfcstal.com

Каменська Сталь на київській Оболонь-Арені в 31-му турі чемпіонату України програла Олександрії з рахунком 1: 2, але зуміла зберегти за собою передостаннє місце. Підопічні Володимира Шарана обидва м'ячі забили протягом трьох хвилин другої половини гри. На 75-х відзначився Андрій Бацула, а на 78-й Андрій Цуріков подвоїв перевагу гостей. Кам'янчани змогли відіграти один м'яч перед самим фінальним свистком. Ударом з одинадцятиметрової позначки відзначився Мар'ян Мисик. У підсумку, 1: 2 і Сталь повинна була опускатися на останнє місце. Однак підопічних Ніколая Костова врятував донецький Олімпік, в паралельному поєдинку, на 89-й хвилині, який забив переможний м'яч у ворота Чорноморця.   Після цього матчу Сталь займає п'яту позицію в нижній шістці першості України і має рівну кількість очок з одеситами - по 26-ть. Доля кам'янчан вирішиться в останньому турі, в якому вони зіграють на виїзді з Карпатами, а Чорноморець прийматиме на своєму полі Зірку. Саме в цих матчах і визначиться команда, яка покине Прем'єр-лігу. Олександрія ж зайняла перше місце в нижній шістці і виграла Кубок Престижу.