Стерлінг зловив кураж. Всі хет-трики гравців МанСіті в цьому сезоні (відео)

18.07.2020 16:05
Підраховуємо всі хет-трики у виконанні футболістів англійського Манчестер Сіті в нинішньому сезоні

twitter.com/mancity

У 35-му турі чемпіонату Англії з МанСіті з вийшли на заміну Олександром Зінченком знищив на виїзді Брайтон - 5: 0. Головним героєм поєдинку став Рахім Стерлінг, між трьома голами якого вмістилися м'ячі Габріела Жезуса і Бернарду Сілва. Англієць відзначився пострілом з правого з-за меж штрафного і двома точними ударами головою. https://www.youtube.com/watch?v=YnxRNxhH5EU Для Стерлінга цей триплет став шостим в кар'єрі. В цілому ж на рахунку гравців МанСіті в цьому сезоні вже шість хет-триків, що є повторенням показника попереднього. Нижче ми згадаємо п'ять інших «трійок». Рахім Стерлінг. АПЛ. Вест Хем - МанСіті - 0:5 У стартовому турі чемпіонату чинні чемпіони не пошкодували команду Андрія Ярмоленка. У першому таймі рахунок відкрив Жезус, у другому хет-трик оформив Стерлінг, ще один м'яч з пенальті провів Серхіо Агуеро. Зінченко відіграв в матчі все 90 хвилин. https://www.youtube.com/watch?v=VuEb0SzUNaI Бернарду Сілва. АПЛ. МанСіті - Уотфорд - 8:0 Найбільший виграш городян в Прем'єр-лізі в історії. Вже до 18-й хвилині господарі вели в п'ять м'ячів, а в другому таймі поклали ще три. Дебютний хет-трик в кар'єрі оформив Сілва, по одному голу на рахунку Давида Сільви, Агуеро, Ріяда Мареза, Ніколас Отаменді і Кевіна де Брейне. https://www.youtube.com/watch?v=zSkraU8i7hs Рахім Стерлінг. ЛЧ. Груповий етап. МанСіті - Аталанта - 5:1 Італійців вивів вперед реалізував пенальті Руслан Малиновський, проте потім гості «з'їли» п'ять м'ячів. Ще в першому таймі «двушки» вистрілив Агуеро, а в проміжку з 58-ї по 69-у хвилини три голи оформив Стерлінг, довівши справу до розгрому. Це був п'ятий за рахунком хет-трик Сіті в Лізі чемпіонів в історії. https://www.youtube.com/watch?v=KTwX7OlhNu4 Габріел Жезус. ЛЧ. Груповий етап. Динамо Зг - МанСіті - 1:4 Шостий триплет в рамках головного єврокубка не змусив себе чекати. Городяни допомогли Шахтарю і Аталанте не переживати за результат паралельної гри шостого туру. Дані Ольмо вивів господарів вперед, але потім Жезус поклав «троячку» з 34-ї по 54-у хвилини, а ще один м'яч провів Філ Фоден. Для бразильця це був третій хет-трик в кар'єрі. Зінченко по ходу поєдинку вийшов на заміну. https://www.youtube.com/watch?v=rvHes3gVqLw Серхіо Агуеро. АПЛ. Астон Вілла - МанСіті - 1:6 На початку січня аргентинець побив рекорд Алана Ширера, оформивши 12-й хет-трик в рамках Прем'єр-ліги. Агуеро став автором третього, п'ятого і шостого голів Сіті в цьому поєдинку. Також відрізнялися Марез (дубль) і Жезус. https://www.youtube.com/watch?v=3TLejoww4yM Володимир Сержао

Офіційно. CAS пошкодував Манчестер Сіті: команда Зінченко не відлучена від Ліги чемпіонів