Статистична катастрофа: чому Садіо Мане краще не довіряти бити пенальті (відео)

09.07.2019 10:02
Скільки пенальті вдалося реалізувати нападаючому Ліверпуля і збірної Сенегалу Садіо Мане за всю його кар'єру?

фото instagram.com/sadiomaneofficiel/

На цьогорічному Кубку Африки сенегальці пробилися в 1/4 фіналу, Але могли б витратити на проходження сітки менше нервів. Справа в тому, що по ходу турніру лідер команди Садіо Мане не реалізував два пенальті з трьох. При цьому ліверпулец вже давно довів, що 11-метрові - не його коник. За всю свою кар'єру нападник реалізував лише дві спроби з семи. Пропонуємо вам згадати всі ці епізоди. АПЛ 2016/17. Саутгемптон - Ліверпуль - 3:2 Святі відігралися з рахунку 0: 2 за підсумками першого тайму, а майбутній гравець Ліверпуля Мане зробив дубль. Однак перед цим Садіо упустив хорошу можливість відзначитися, що не перегравши з «точки» Симона Міньоле. https://youtu.be/dpIOf4Z9Atw?t=195 КАН-2017. Груповий етап. Туніс - Сенегал - 0:2 На цей раз Мане свою дуель у голкіпера виграв. Справа була в стартовому матчі команди на Кубку Африки, коли вінгер відкрив рахунок на 10-й хвилині. В результаті Сенегал став першим в групі, але потім зупинився в 1/4 фіналу. https://youtu.be/zR9371BhMoc?t=40 КАН-2017. Сенегал - Камерун — 0:0 (4:5) У плей-офф кривдниками Львів Терангі стали майбутні чемпіони з Камеруну. В основний час голів не сталося, а в серії пенальті єдиною невдачею запам'ятався якраз Мане, що не перегравши Фабріса Ондо. https://youtu.be/N0IL4ClJzGY?t=188 ЛЧ-2018/19. Груповий етап. Ліверпуль - Црвена Звезда - 4:0 На той момент червоні впевнено обігрували головного аустсайдера квартету, але свій перший шанс забити Мане не використав. Голкіпер сербів Мілан Борян відбив удар у поперечину. Правда, через кілька миттєвостей Садіо все ж вдалося відзначитися. https://youtu.be/ztti7AQxWbk?t=56 КАН-2019. Груповий етап. Кенія - Сенегал - 0:3 На той момент Леви ще не забезпечили собі вихід з групи, а Мане ускладнив ситуацію для своєї збірної, не забивши пенальті в першому таймі. Втім, у другій половині гру сенегальці відзначилися тричі, а сам ліверпулец реалізував другу «точку». https://youtu.be/L8WXUL2qi18?t=48 https://youtu.be/L8WXUL2qi18?t=152 КАН-2019. 1/8 фіналу. Уганда - Сенегал - 0:1 Єдиний гол у поєдинку забив Садіо, проте він же не скористався можливістю збільшити перевагу своєї команди. На 61-й хвилині Денис Оньянго відбив 11-метровий у його виконанні. https://youtu.be/iYAtssfTzuY?t=115 Володимир Сержао

Салах, Мане і всі інші. Топ-10 зіркових гравців Кубка Африки-2019

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)