Суперник Шахтаря в ЛЄ в меншості поступився дортмундській Боруссії в чемпіонаті Німеччини (відео)

24.05.2020 08:52
Вольфсбург в домашньому матчі чемпіонату Німеччини пропустив два сухих м'ячі від дортмундської Боруссії

фото vfl-wolfsburg.de

У першому домашньому матчі після відновлення чемпіонату Німеччини Вольфсбург програв дортмундської Боруссії. Напередодні поєдинку головний тренер «вовків» Олівер Гласнер висловлював невдоволення підготовкою та самовіддачею своїх підопічних і мав рацію. Перші півгодини гри у обох команд не виникло не єдиної реальної можливості відзначитися. Однак перший же реальний момент призвів до голу у ворота господарів. На 32-й хвилині Рафаель Геррейро вивів дортмундців вперед. Після перерви Вольфсбург став діяти більш активно і міг зрівняти рахунок. Однак удар Ренато Штеффена в середині тайму прийшовся в поперечину. А ось гості своїх моментів не тринькали і на 78-й хвилині Ашраф Хакимі подвоїв перевагу Боруссії. Крім того, на 82-й хвилині вовки залишилися вдесятьох. За грубу гру арбітр видалив Фелікса Клауса. У підсумку, Вольфсбург програв з рахунком 0: 2 і перервав безпрограшну серію в чемпіонаті Німеччини завдовжки в сім матчів.

Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 27 тур

Вольфсбург - Боруссія Д - 0: 2 (0: 1)

Голи: Геррейро (32), Хакимі (78). Вольфсбург: Кастеелс, Мбабу, Понграчіч, Брукс, Руссийон (Клаус, 64), Штеффен, Шлагер, Арнольд, Мехмеді (Жоао Віктор, 85), Гінчек (Брекало, 64), Вегхорст. Вилучення: Клаус (82, груба гра). Після цієї поразки Вольфсбург займає 6-у сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.