Суперник збірної України в Лізі націй програв у півфіналі Кубка Китаю

23.03.2018 14:39
Збірна Чехії в півфінальному поєдинку Кубка Китаю поступилася команді Уругваю і вибула з числа претендентів на перемогу в турнірі

фото fotbal.cz

Суперник збірної України в груповому турнірі Ліги націй невдало розпочав виступи на престижному Кубку Китаю, поступившись у півфіналі збірній Уругваю - 0: 2.  Збірна Чехії пропустила м'яч у свої ворота вже на 10-й хвилині поєдинку з уругвайцями. Луїс Суарес реалізував пенальті, абсолютно справедливо призначений арбітром матчу за грубе порушення правил у штрафному майданчику воротарем чеської команди. А на 37-й хвилині глядачі побачили справжній шедевр у виконанні Едінсон Кавані. Уругвайський форвард ударом «ножицями» увігнав м'яч у ворота Іржі Павленки. Всі спроби підопічних Карела Яроліма змінити хід поєдинку виявилися марними. Тепер підопічних Карела Яроліма чекає матч за третє місце.

23.03.2018

Кубок Китаю. 1/2 фіналу

Уругвай - Чехія - 2: 0 (2 0) Голи: Суарес 10, пенальті, Кавані, 37 Чехія: Павленка, Гебре Селассіє, Сухий, Новак, Кадержабек, Барак, Даріда, Соучек (Травник, 76), Боріл (Фрідек, 38), Шик, Крменчік (Копиця, 60). Тепер збірна Чехії в поєдинку за третє місце Кубка Китаю зустрінеться з господарями турніру, які в іншому півфінальному поєдинку поступилися Уельсу з розгромним рахунком 0: 6. Фінал і матч за третє місце заплановані на 26 березня.