Суперник донецького Шахтаря в ЛЄ програв боротьбу за пряму путівку в єврокубки (відео)

28.06.2020 13:02
Розгромна поразка Вольфсбурга від Баварії залишило підопічних Олівера Гласнера на сьомому місці першості Німеччини

фото vfl-wolfsburg.de

Суперник донецького Шахтаря в Лізі Європи в наступному сезоні почне змагання в цьому турнірі з кваліфікаційного етапу. Вольфсбург в останньому турі першості Німеччини на домашньому стадіоні без шансів поступився Баварії (0: 4) і посів сьоме місце в підсумковій турнірній таблиці. Матч пройшов за тотальної переваги гостей, які чотири рази засмутили кіпера «вовків» Кена Кастельса. У мюнхенців відзначилися Коман, Кюізанс, Левандовський та Мюллер. Відзначимо, що з 71-ї хвилини господарі грали вдесятьох через вилучення Жозуа Гілавогі.

Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 34 тур

Вольфсбург - Баварія - 0: 4 (0: 2)

Голи: Коман (4), Кюізанс (37), Левандовський (72, з пенальті), Мюллер (79). Вольфсбург: Кастельс, Руссільон (Хорн, 85), Брукс (Кнох, 74), Погранчіч, Мбабу, Брекало (Са, 61), Арнольд, Жозуа Гілавогі, Штеффен (Мармош, 61), Вегхорст, Гінчек (Герхардт, 74). На 71-й хвилині видалений Жозуа Гілавогі (Вольфсбург) (Повторне попередження) Поразкою Вольфсбурга скористався Хоффенхайм, який в гостях розгромив дортмундську Боруссію (4: 0) і відтіснив підопічних Гласнера на сьоме місце. Нагадаємо, що Вольфсбург є суперником донецького Шахтаря в 1/8 Ліги Європи. У першому поєдинку гірники перемогли з рахунком 2: 1.

Євген Шахов мимоволі допоміг Роналду поліпшити результативну статистику (відео)