Суперник донецького Шахтаря в ЛЄ переможно рестартовать в чемпіонаті Німеччини (відео)

17.05.2020 12:02
Вольфсбург у вчорашньому поєдинку 26-го туру чемпіонату Німеччини на виїзді здобув перемогу над Аугсбургом

фото vfl-wolfsburg.de

Підопічні Олівера Гласнера з перемоги відновили сезон в чемпіонаті Німеччини. Вольфсбург на виїзді в компенсований час забив вирішальний м'яч у ворота Аугсбурга. Під завісу першого тайму Штеффен вивів гостей вперед, але відразу після перерви ледь рахунок зрівняв. Лише в компенсований час Гінчек вирішив долю матчу, принісши Вольфсбургу перемогу - 2: 1. https://youtu.be/6e4mzwsjvQs Чемпіонат Німеччини. Бундесліга. 26 тур Аугсбург - Вольфсбург - 1: 2 (0: 1) Голи: Ледь (54) - Штеффен (43), Гінчек (90 + 1). Вольфсбург: Кастельс, Мбабу, Брукс, Понграчіч, Отава (Руссільон, 87), Шлагер, Арнольд, Жоао Віктор (Клаус, 75), Мехмеді, Брекало (Гінчек, 61), Штеффен. Після цієї перемоги Вольфсбург з 39 очками перебуває на шостому місці чемпіонату Німеччини, відстаючи від Байєра на вісім пунктів. У наступному турі підопічні Олівера Гласнера зіграють вдома з дортмундською Борусією.