Соломон встановив рекорд! Голи Шахтаря в Лізі чемпіонів в компенсований час

04.10.2019 09:05
Скільки голів забили футболісти донецького Шахтаря в доданий до другого тайму час в рамках Ліги чемпіонів?

Манор Соломон забив найпізніший гол Шахтаря в Лізі чемпіонів. фото shakhtar.com

У другому турі групового етапу турніру гірники здобули вольову перемогу над Аталантою. Переможний м'яч на 95-й доданій хвилині забив вийшов на заміну Манор Соломон. Ми з'ясували, що ізраїльтянин став не тільки автором самого пізнього гола Шахтаря в Лізі чемпіонів, але і п'ятим гравцем, що відзначилися в компенсований час. Хто ж були інші? https://youtu.be/yUvMz_lJJRI?t=224 Андрій Воробей. ЛЧ-2000/01. 3-й квал. раунд. Славія Прага - Шахтар - 0: 2 (у дод. Час) Це був дебютний візит оранжево-чорних в головний єврокубок. У другому раунді вони вибили естонську Левадію, після чого відчули проблеми зі Славією. Мінімально поступившись в Празі, будинки лише на 91-й хвилині Шахтар забив рятівний м'яч, коли Воробей вдало зіграв на добиванні. А вже в овертаймі Сергій Ателькін приніс гірникам квиток в дебютний груповий етап. https://youtu.be/-yI5EjKD1Ks?t=25 Брандао. ЛЧ-2004/05. 3-й квал. раунд. Шахтар - Брюгге - 4:1 Останньою перепоною на шляху до групи для срібних призерів чемпіонату України були бельгійці. На своєму полі Шахтар оформив хороший заділ і в підсумку до «валідолу» не дійшло. Четвертий м'яч на РСК Олімпійський оформив «джокер» Брандао, який замкнув простріл партнера на 91-й хвилині. https://youtu.be/rKBHSA7hjRM?t=176 Дуглас Коста. ЛЧ-2010/11. Груповий етап. Брага - Шахтар - 0:3 Гірники почали турнір двома перемогами поспіль, здолавши Партизан і Брагу. У Португалії Луїс Адріано оформив дубль у другому таймі, а вже на 92-й хвилині його співвітчизник з пенальті встановив розгромний рахунок. У тому сезоні Шахтар видав свій «personal best» в Лізі чемпіонів, діставшись до 1/4 фіналу. https://youtu.be/QgFCVCpeNS8?t=59 Луїс Адріано. ЛЧ 2014/15. Груповий етап. Шахтар - БАТЕ - 5:0 Самим пізнім голом до успіху Соломона був цей. Почали розгром Даріо Срна і Алекс Тейшейра, а потім хет-триком вистрілив Адріано. Останній м'яч бразилець провів на 93-й хвилині, коли розстріляв голкіпера суперників з меж штрафного. Той груповий етап нападник закінчив з дев'ятьма голами в активі, що на той момент було рекордом стадії. https://youtu.be/nFPqlqmCmKE?t=474 Володимир Сержао