Плюс Сіль і Смирний. Всі дебютанти Динамо в єврокубках при Хацкевич

Кому з футболістів київського Динамо Олександр Хацкевич дав можливість вперше спробувати свої сили в єврокубках?

Фран Сіль. фото fcdynamo.kiev.ua

Білоруський фахівець очолив біло-синіх влітку 2017 року. За півтора сезони Хацкевич дозволив дебютувати в євротурнірах 11-ти гравцям. Останніми список поповнили зимовий новачок Фран Сіль і вихованець Євген Смирний, що виходили на поле в матчах 1/16 фіналу Ліги Європи з Олімпіакосом. Нижче ми поговоримо про всіх дебютантів, яким дав шанс головний тренер. Володимир Шепелєв. ЛЧ-2017/18. 3-й раунд кваліфікації. Динамо - Янг Бойз - 3:1 Хавбек почав свій прогрес ще при Сергія Реброва, так що зрозуміло, чому новий наставник випустив його в першому ж єврокубковому матчі Динамо в минулому сезоні. Шепелев відбігав весь матч, а кияни здобули впевнену перемогу. Втім, після виїзних 0: 2 підопічні Хацкевича вирушили до Ліги Європи. Зараз Володимир має на своєму рахунку вже 21 поєдинок на континентальній арені. Георгій Бущан. ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Янг Бойз - Динамо - 0:1 Голкіпер отримав свій шанс в минулому сезоні, коли біло-сині поквитались з суперником в Берні. Бущан виявився одним з кращих в своїй команді і зробив сім сейвів. Зараз на рахунку Георгія чотири єврокубкових поєдинку. Микола Шапаренко. ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Скендербеу - Динамо - 3:2 При Хацкевич хавбек не просто став важливою ланкою столичного клубу, а й почав викликатися до збірної України. У невдалому матчі з албанцями Шапаренко отримав півгодини ігрового часу, запам'ятався тим, що почав гольову атаку. Проте, в майбутньому він відвоював собі місце в основі і став приносити користь Динамо. Зараз на рахунку Миколи 11 матчів в ЛЧ і ЛЄ, а також гол в ворота Ренна (3: 1). Відео Назарій Русин. ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Скендербеу - Динамо - 3:2 У тому ж поєдинку дебютував і Русин, але отримав менше ігрового часу. Втім, його вистачило Назарію, щоб встановити підсумковий рахунок на табло. Зараз в активі форварда п'ять матчів у всіх турнірах, але лише один раз він виходив в старті. Відео Що що. ЛЧ-2018/19. Плей-офф. Аякс - Динамо - 3:1 Літнього новачка Хацкевич випустив на заміну у виїзній грі з амстердамцями. Восени Че Че відіграв ще три поєдинки в Лізі Європи, особливо добре себе проявив в гостьовому матчі з Ренном (2: 1). Бразилець встиг віддати асист на переможний м'яч Віталія Буяльського. Відео Владислав Супряга. ЛЧ-2018/19. Плей-офф. Динамо - Аякс - 0:0 Викуплений у Дніпра нападник дебютував в домашньому поєдинку плей-офф ЛЧ, причому відіграв 90 хвилин. На жаль, відзначитися 19-річному нападаючому не вдалося. Також Супряга двічі виходив на заміну в поєдинках проти Ренна в Лізі Європи, але і там мало чим запам'ятався. Сідклей. ЛЄ-2018/19. Груповий етап. Ренн - Динамо - 1:2 Бразильський новачок вперше зіграв в Лізі Європи на виїзді у Франції. Сідклей відбігав на лівій бровці все 90 хвилин, що пізніше повторилося в домашній зустрічі з французами і в гостях з Астаною. Мабуть, саме перший з цих матчів вдався футболістові найкраще.

Віталій Миколенко. ЛЄ-2018/19. Груповий етап. Ренн - Динамо - 1:2 У нинішньому сезоні 19-річний захисник став основним в команді, а також заробив дебютний виклик до збірної України. Починаючи з третього туру групового етапу Ліги Європи Віталій виходив на позиції лівого бека і відбігав по 90 хвилин в шести матчах поспіль. Миколенко демонструє однаково високий рівень гри, набрав 1 + 2 за системою «гол + пас». У домашньому матчі з Ренном він забив головою і асистував Шапаренко, а в матчі-відповіді з Олімпіакосом віддав результативний пас на Франа Соля. Відео Георгій Цітаішвілі. ЛЄ-2018/19. Груповий етап. Динамо - Яблунець - 0:1 В останньому турі групового етапу з Яблонцем свій шанс отримав і цей хлопець. Цітаішвілі замінив Шапаренко на 60-й хвилині і додав активності біло-синім в атаці. Для Георгія це був лише другий матч за головну команду Динамо. Фран Сіль. ЛЄ-2018/19. 1/16 фіналу. Олімпіакос - Динамо - 2:2 Зимовий новачок не зміг відзначитися в Піреї, де відбігав 82 хвилини. На виїзді Сіль виявився одним з найгірших в складі Динамо. Але в Києві іспанець виправився, а його гол, по суті, позбавив біло-синіх зайвого нервування. Відео Євген Смирний. ЛЄ-2018/19. 1/16 фіналу. Динамо - Олімпіакос - 1:0 При Хацкевич хавбек взяв участь в чотирьох поєдинках головної команди киян. У домашньому матчі з Олімпіакосом Смирний отримав кілька хвилин ігрового часу в якості заохочення. Володимир Сержао

Знайомий почерк Динамо. Повний розклад по грі з Олімпіакосом

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?