Знову вийшли на Реал. Перемоги Атлетіко Дієго Сімеоне над Барселоною (відео)

12.01.2020 18:01
Згадуємо всі випадки, коли Атлетіко під керівництвом Дієго Сімеоне засмучував Барселону

Обкладинка іспанського видання AS після матчу, as.com

У півфіналі Суперкубка Іспанії мадридці здобули перемогу над каталонцями з рахунком 3: 2. Основні події зустрічі розгорталися у другому таймі. Спочатку вийшов у перерві на заміну Коке відзначився через кілька секунд після свистка, після чого Ліонель Мессі і Антуан Грізманн організували Барсі перевага. Потім синьо-гранатові засмучували Яна Хмари ще двічі, але обидва рази VAR відміняв гол. А в останні хвилини зустрічі гравці Атлетіко все перевернули - Альваро Мората реалізував пенальті, а Анхель Корреа використовував свій вихід один на один. https://www.youtube.com/watch?v=jVwFV0uGXBo За свою тренерську кар'єру Дієго Сімеоне втретє обіграв Барселону. Нижче ми поговоримо про всі випадки, коли підопічні аргентинця засмучували каталонців. ЛЧ 2013/14. 1/4 фіналу. Атлетіко - Барселона - 1:0 У тому сезоні матрацники вперше пробилися до фіналу Ліги чемпіонів, де драматично поступилися Реалу. По дорозі до вирішальної сутички підопічні Сімеоне здолали Мілан, Барселону і Челсі. У чвертьфіналі у матчі на Камп Ноу Атлетіко добув результативну нічию 1: 1. Потім на своєму полі мадридці забили швидкий гол зусиллями Коке, на що Барселона так і не знайшла відповіді. https://www.youtube.com/watch?v=5eOSZzdRpp8 Ла Ліга-2013/14. Барселона - Атлетіко - 1:1 У цьому матчі Симеона не переміг, але нічия для каталонців прирівнювалася до поразки. У тому сезоні Атлетіко зумів взяти чемпіонство вперше з 1996 року, причому і Реал, і Барселону випередив всього на три очки. В останньому турі синьо-гранатові потребували перемозі і вийшли вперед після голу Алексіса Санчеса. Однак на початку другого тайму мадридець Дієго Годін забив, як виявилося, чемпіонський гол. https://www.youtube.com/watch?v=9DCMq2Eftgw ЛЧ 2015/16. 1/4 фіналу. Атлетіко - Барселона - 2:0 Останній випадок перемоги команди Сімеоне над каталонцями був зафіксований в квітні 2016- го. Тоді Атлетіко знову пробився до фіналу ЛЧ, де знову поступився Реалу, цього разу по пенальті. В 1/4 фіналу вже за традицією індіанці зупинили Барселону. На Камп Ноу Мессі і Ко перемогли 2: 1, але гол Фернандо Торреса залишав мадридцям хороші шанси. У підсумку на своєму полі підопічні Ель Чоло здобули перемогу з потрібним рахунком, а героєм став оформив дубль Грізманн. https://www.youtube.com/watch?v=Q5_4ypzAQXQ Володимир Сержао

Тепер забиває навіть з кутових. Топ-5 голів Тоні Крооса за Реал (відео)