Знизили червоний градус. Як видалялися гравці Динамо по ходу сезону (відео)

09.05.2021 12:02
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі видалення, зароблені футболістами київського Динамо в нинішньому сезоні

У поєдинку XNUMX-го туру чемпіонату України біло-сині не зуміли обіграти Маріуполь (XNUMX: XNUMX). На XNUMX-й хвилині зустрічі кияни залишилися в меншості після другої жовтої картки Карлоса де Пени. Уругваєць уперше в кар'єрі побачив перед собою червоне світло.

Для Динамо це сьоме видалення в нинішньому сезоні, причому вперше його заробив легіонер. Для порівняння, у минулій кампанії в команди набралося 10 червоних карток, тобто за Мірчі Луческу біло-сині стали більш дисциплінованими.

Шість із семи вилучень припали на Прем'єр-лігу, одне - на Лігу чемпіонів. У трьох випадках Динамо в результаті грало внічию, тричі перемагало й одного разу поступилося. Нижче ми згадаємо всі попередні червоні в пасиві гравців столичного клубу. Що цікаво, усі вони припали на першу половину сезону.

Микола Шапаренко. УПЛ. 7-й тур. Динамо - Олександрія - 1: 0

Єдиний гол уже на 89-й хвилині оформив Денис Попов. Ще одна важлива подія трапилася на XNUMX-й, коли за грубу гру пряму червону картку отримав Шапаренко. Спочатку арбітр показав хавбеку жовту, але після перегляду відеоповтору змінив своє рішення. Для Миколи це було дебютне видалення на клубному рівні.

Сергій Сидорчук. ЛЧ. Груповий етап. Ференцварош - Динамо - 2: 2

У другому турі групової стадії підопічні Луческу вели після перерви завдяки точним ударам Віктора Циганкова й де Пени. Однак угорцям вдалося зробити камбек. Спочатку один м'яч відквитав Токмак Нгуєн, в кінцівці другу жовту заробив Сидорчук, а на 90-й хвилині Франк Болі встановив остаточний результат у матчі. Відзначимо, що капітан біло-синіх не вперше підвів Динамо в єврокубках.

Відео

Сергій Сидорчук. УПЛ. 9-й тур. Динамо - Шахтар - 0: 3

Хавбек киян не заспокоївся і дістав нову червону за кілька днів. Шахтар вчинив розгром у класико - забивали Жуніор Мораес, Маркос Антоніо й Алан Патрік. Сидорчук був видалений за рахунку 0: 1 перед самою перервою. Катерина Монзуль нагородила Сергія сьомою за ліком червоною в кар'єрі.

Ілля Забарний. УПЛ. 11-й тур. Динамо - Ворскла - 2: 0

Кияни перемогли завдяки двом голам, забитим у першому таймі. Під кінець зустрічі опоненти обмінялися двома прямими вилученнями. Достроково залишили поле динамівець  Забарний  і ворсклянин Ібрагім Кане. Для центрбека збірної України це була дебютна червона.

Руслан Нещерет. УПЛ. 12-й тур. Маріуполь - Динамо - 1: 2

У наступному турі відбулося перше з трьох вилучень воротарів у цьому чемпіонаті. Динамо вело в рахунку після раннього голу Дениса Гармаша, але під кінець першого тайму гостей підвів Нещерет, невдало зігравши на виході. У підсумку на полі з'явився Георгій Бущан, який змінив саме Гармаша. Для молодого Нещерета це був лише четвертий матч за першу команду. У меншості Циганков збільшив перевагу столичного клубу, а в кінцівці Маріуполь відквитав один м'яч. Виходить, що в обох поєдинках з азовцями хтось із біло-синіх був видалений.

Відео

Володимир Шепелєв. УПЛ. 13-й тур. Динамо - Колос - 2: 2

В останньому турі перед зимовою паузою всі події в матчі відбулися в другому таймі. Селезньов реалізував пенальті, Шепелєв отримав червону картку, четверту в кар'єрі. Потім вже в Колосу видалили Максименка, Циганков оформив дубль, а в кінцівці рахунок зрівняв Денис Антюх. Динамівці отримували червоні в трьох турах поспіль.

Мораес, Ярмоленко й Циганков. Хет-трики гравців Динамо за останні п'ять сезонів (відео)