ЗМІ Болгарії: «Арбітр Сандро Шерер прийняв спірне рішення на користь українців»

09.08.2019 14:02
Болгарська преса левову частку уваги в звітах про матч ЦСКА - Зоря приділила призначенням пенальті у ворота господарів

фото LAP.bg

Болгарські ЗМІ струнким хором оскаржують рішення швейцарського арбітра Сандро Шерера призначити пенальті у ворота софійського ЦСКА в поєдинку відбору Ліги Європи з луганською Зорею (1: 1)

Мета

«Зоря зупинила ЦСКА ударом з пенальті. Все вирішиться в Україні », - пише болгарська Gol. «Команди зіграли не дуже привабливий матч з точки зору видовищності. Єдиним вартим уваги моментом на початку гри був фантастичний гол Евандро, після якого «червоні» повели в рахунку. Українці вирівняли становище з одинадцятиметрового в самому кінці першої половини гри. М'яч на рахунку екс-футболіста леверкузенського Байєра Владлена Юрченка. При цьому у ЦСКА були серйозні претензії з приводу призначення пенальті, пов'язаного з грою рукою Рауля Альбентоса в штрафний. Однак головний арбітр зі Швейцарії Сандро Шерер залишився непохитний », - пише видання.

Спортал

«Пенальті зупинив переможну ходу ЦСКА на домашньому стадіоні, фанати скандували« Мафія! », - зазначає Sportal.   «Після голу Евандро на полі точилася рівна боротьба. Але на 45-й хвилині атака Зорі по лівому флангу закінчилася прострілом, зупинити який намагався Альбентоса. Захисник «червоних» спочатку відбив м'яч тілом, а вже потім потім рукою. Цього виявилося достатньо для рефері, щоб дати пенальті.  Призначення арбітром одинадцятиметрового, а також 3-4 інших його рішення не сподобалися фанатам ЦСКА. На трибунах вони неодноразово скандували «Мафія!» Вболівальники продовжували свої вигуки на адресу швейцарського судді навіть після фінального свистка », - підкреслює Sportal.

щоденник

«У домашньому поєдинку з Зорею ЦСКА позбавив перемоги спірне пенальті», - вважає болгарський Щоденник. «Болгарська команда не змогла залишити свої ворота в недоторканності. Тепер їй потрібно забивати в матчі-відповіді. Найбільшою проблемою для ЦСКА виявився спірний пенальті в кінці першого тайму, а до цього «червоні» вели після голу Евандро. Команда Любко Петровича сильно провела першу половину гри, особливо з тактичної точки зору, і не допустила велику кількість моментів з боку Зорі. Однак, в самому кінці тайму арбітр Сандро Шерер прийняв спірне рішення на користь українців. Рауль Альбентоса пішов у підкат, м'яч відскочив в тіло іспанця і далі зустрів його руку, яка лежала на траві. Суддя Сандро Шерер, однак, розцінив це як пенальті і вказав на 11 метрів », - журиться болгарське видання. Поєдинок у відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи Між Зорею і ЦСКА відбудеться 15 серпня в Запоріжжі. Початок зустрічі о 20.00.

Півзахисник Брюгге: «Одного гола в ворота Динамо нам може і не вистачити ...»

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)