Зміна клубу не завадила Серхіо Рамосу знову вийти на полювання (відео)

25.12.2021 15:03
Категорії: Новини Темі

Підраховуємо всі червоні картки у кар'єрі іспанського захисника Серхіо Рамоса

Улітку 2021-го Серхіо Рамос після довгих років у Мадриді залишив Реал і на правах вільного агента перейшов до ПСЖ. Через травми захисник поки що провів за парижан лише два матчі. Причому в другому він встиг отримати дебютну у Франції червону картку.

Для Рамоса це видалення стало 27-м у кар'єрі та першим не в складі Реалу. При цьому 20 разів центрбек бачив червоне світло в Ла Лізі, чотири рази — у ЛЧ, двічі — у Кубку Іспанії, уперше – у Лізі 1.

Дебютне дострокове полишення Серхіо поля відбулося у вересні 2005-го з Еспаньолом (0:1). За півтора тижня іспанець відзначив почин і в Лізі чемпіонів, пішовши у грі з Олімпіакосом (2:1). Узагалі сезон-2005/06 вийшов найбрутальнішим у кар'єрі бека — чотири червоні картки. Із того часу лише у двох сезонах він обходився без вилучень.

Найчастіше 35-річний ветеран достроково залишав поле в ​​матчах із Барселоною — у п'яти випадках. Лор'ян став 20-м у списку команд, у поєдинках з якими захисника виганяли з поля.

Чотири вилучення в Рамоса в перших таймах, решта — у других. Улюблений проміжок часу для отримання червоної — із 76-ї хвилини до кінця матчу. На цей відрізок припало 14 його видалень, у тому числі вісім останніх. Прямих червоних карток у кар'єрі Серхіо набралося вісім. Що цікаво, останній достроковий відхід у Реалі та перший у ПСЖ припали на 86-у хвилину.

Найчастіше Рамоса видаляли за гру ліктем або удар в обличчя — 12 разів. У 11-ти випадках захисник бачив червоне світло після зриву атаки суперника або невдалого підкату. Двічі Серхіо йшов із поля, зігравши у волейбол, також отримував картки за участь у бійках та відверте затягування часу. Загалом, у цій справі кращого майстра не знайти.

2ЖК

Пара смерті: у ПСЖ та Реалі незадоволені жеребкуванням та хотіли б іншого суперника