Слід Налдо і де Брюйне. Топ-5 домашніх матчів Вольфсбурга в єврокубках (відео)

12.03.2020 14:10
Напередодні виїзду донецького Шахтаря в Німеччину виділяємо кращі домашні матчі Вольфсбурга в єврокубках

фото vfl-wolfsburg.de

Сьогодні о 22.00 гірники починають свій шлях в 1/8 фіналу Ліги Європи. У суперники їм випав Вольфсбург, який проводить свій 12-й за рахунком євросезон. Нижче ми виділимо найкращі домашні поєдинки Волков за час їх виступів на континентальній арені. ЛЄ-2009/10. 1/16 фіналу. Вольфсбург - Вільярреал - 4:1 Діючі чемпіони Німеччини не зуміли вийти з групи в Лізі чемпіонів, тому опустилися в інший турнір. У дуелі з п'ятою командою Ла Ліги Вольфсбург переміг на виїзді 2: 2, а вдома і зовсім домігся розгрому. До 15-й хвилині господарі вели 2: 0 після влучних ударів Едіна Джеко і «самострілу» Анхеля Лопеса. Потім Жоан Капдевіла один гол відквитав, але перед перервою відзначився Крістіан Гентнер. Добив іспанців в середині другого тайму Графіте. У наступному колі німці пройшли Рубін, але потім вилетіли від Фулхема. https://www.dailymotion.com/video/xcdeit ЛЄ-2014/15. 1/8 фіналу. Вольфсбург - Інтер - 3:1 Зелено-білі знову дісталися до вісімки найсильніших у другому за рангом єврокубку. Перед цим вони вибили в плей-офф Спортинг і Інтер. У випадку з італійським грандом саме вдома Вольфсбург довів, що здатний пройти далі. Нерадзуррі відкрили рахунок вже на шостій хвилині зусиллями Родріго Паласіо. Однак ще в першому таймі Налдо зрівняв, а в другому Кевін де Брейне оформив дубль. Через тиждень Вовки перемогли на виїзді 2: 1, вийшли в чвертьфінал, де нарвалися на помста від Наполі. https://www.youtube.com/watch?v=I5ECPMQDiaU ЛЧ-2015/16. Груповий етап. Вольфсбург - ПСВ - 2:0 Спочатку саме голландці вважалися головними конкурентами Волков за друге місце. Тому найважливішими матчами для німців була саме «спарка» з ПСВ в третьому-четвертому турах. На своєму полі Вольфсбург переміг завдяки голам Баса Доста і Макса Крузе. Крім того, в кінцівці голландець Юрген Локадіа не реалізував пенальті. Що цікаво, через два тижні в Ейндховені німці програли з аналогічним рахунком. https://www.youtube.com/watch?v=b1OtcqptC20 ЛЧ-2015/16. Груповий етап. Вольфсбург - МЮ - 3:2 Перед заключною грою квартету у Вольфсбурга було дев'ять очок, у МЮ - вісім, у ПСВ - сім. В результаті пролетіли повз плей-офф саме англійці, яких би влаштувала тільки перемога. У дебюті зустрічі Антоні Марсьяль вивів гостей вперед, але незабаром Налдо рахунок зрівняв. В середині першого тайму відзначився Вієйрінья, після чого німці довго вели. У кінцівці Жозуа Гілавогі допоміг МЮ автоголом, але майже відразу ж Налдо оформив дубль, закривши питання про переможця групи. https://www.youtube.com/watch?v=2g_NnWGh1Fs ЛЧ-2015/16. 1/4 фіналу. Вольфсбург - Реал - 2:0 Поки що кращий результат зелено-білих в єврокубках - чвертьфінал. Був один такий і в Лізі чемпіонів. Після виходу з групи Вольфсбург здолав Гент, а потім ледь не зупинив Реал. На своєму полі німці несподівано забили два м'ячі, причому ще до 25-й хвилині - Рікардо Родрігес реалізував пенальті, а Максиміліан Арнольд подвоїв перевагу. Правда, через тиждень в Мадриді вершкові перемогли 3: 0. https://www.youtube.com/watch?v=PZY0M0PJ_s4 Володимир Сержао

У стані суперника. Коронавірус не завадить уболівальникам заповнити трибуни стадіону у Вольфсбурзі