СК Дніпро-1 перемогою відзначив свій дебют в Прем'єр-Лізі України

31.07.2019 19:58
Дніпровський СК Дніпро-1 з перемоги почав свій перший в історії сезон в Прем'єр-Лізі України

Фото scdnipro1.com.ua

Підопічні Дмитра Михайленка вдало стартували в чемпіонаті України. У матчі 1-го туру першості країни новачок переграв на Дніпро-Арені донецький Олімпік. Дебютний м'яч дніпрян у вищому дивізіоні чемпіонату України вже на другій хвилині гри забив Сергій Булеца. Буквально через сім хвилин Владислав Супряга подвоїв перевагу господарів.  На 32-й хвилині господарі мали шанс остаточно «поховати» суперника. Однак Назаренко після прострілу Чичикова з семи метрів пробив в який вийшов з воріт Пенькова. У другому таймі ініціатива перейшла до гостей і вже вони неодноразово могли скоротити відставання. Перш за все на вістрі атаки опинявся Тейшейра, який двічі мав шанс відзначитися. Проте, на розчарування прихильників Олімпіка, він кожен раз промахувався з відмінних положень.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 1 тур

Дніпро-1 - Олімпік - 2: 0 (2: 0) Голи: Булець (2), Супряга (9). СК Дніпро-1: Кліщук, Романюк, Лопиренок, Логінов, Шаповал, Батагов, Когут, Булеца (Коркішко, 73), Назаренко (Загальский, 78), Чичиков, Супряга. Олімпік: Пеньков, Вантух, Абубакар, Гришко, Трубочкін (Тейшейра, 46), Завійський (Г. Пасіч, 82), Цимбалюк (Драман, 57), Ксьонз, Політило, Фабіньо, Матар. Попереджені: Батагов (18), Романюк (34) - Абубакар (55), Гришко (90 + 3). У наступному турі першості України СК Дніпро-1 зіграє в Запоріжжі з Зорею, а Олімпік проведе виїзний матч з Колосом (Ковалівка).

Семеро людей розміняли другий десяток. Досвід гравців Будучность в єврокубках

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)