Штурм провалив генеральну репетицію перед повторним матчем із Динамо

07.08.2022 15:02

Австрійський Штурм напередодні матчу-відповіді з Динамо в Лізі чемпіонів провів поєдинок чемпіонату Австрії

Суперник київського Динамо у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, австрійський Штурм, у 3-му турі чемпіонату Австрії грав на виїзді з Рідом.

Наставник «штирійців» Крістіан Ільцер, порівняно з першим матчем з Динамо, випустив у стартовому складі відразу шість нових гравців. І в першому таймі це дало результат – господарі виглядали набагато краще і зуміли забити м'яч зусиллями Крістофа Ланга.

Понад те, вже після перерви Штурм отримав чисельну перевагу. На 61-й хвилині був вилучений Лео Мікіч із Ріда. Однак, незважаючи на це, утримати переможний рахунок господарям не вдалося.

На 77-й хвилині Крістоф Моншайн реалізував пенальті та зрівняв рахунок. Більше того, час, що залишився, гості могли і перемогу вирвати, але їх гравцям не вистачило точності в завершальній фазі.

В результаті нічия – 1:1, якою наставник Штурма був дуже розчарований, сказавши, що його підопічні «втратили два очки на рівному місці».

Чемпіонат Австрії. Admiral Бундесліга. 3 тур

Рід – Штурм – 1:1 (1:0)

Голи: Моншайн (77, з пенальті) – Ланг (11).

Штурм: Зібенхандль, Інголіч, Аффенгрубер (Хірлендер, 72), Боркович, Шнегг, Демаку, Горенц-Станкович (Вютріх, 46), Любіч, Прасс (Хорват, 64), Саркарія (Хейлунд, 46), Ланг (Емегха).

Нагадаємо, поєдинок у відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між Штурмом і Динамо відбудеться 9 серпня в Граці.

Гол українського півзахисника допоміг його клубу виграти матч чемпіонату Франції