Стійка, пенальті, рятівний гол. Збірна України помучилася з Бахрейном

23.05.2021 22:55

Національна збірна України зіграла внічию в першому в історії поєдинку проти команди Бахрейну

Фото УАФ

Синьо-жовті розпочали підготовку до Євро-XNUMX ще XNUMX травня. До розширеного списку Андрія Шевченка спочатку ввійшли XNUMX футболістів, але зіграти сьогодні могли тільки XNUMX. Поки що не прибули до збірної вісім легіонерів, через травми не могли допомогти Коноплянка, Шепелєв, Андрієвський і Буяльський, а Корнієнко підхопив ангіну.

У стартовому спарингу напередодні чемпіонату Європи Україна вперше в історії зустрічалася з Бахрейном. Матч проходив у Харкові, куди національна команда не заглядала із жовтня 2019-го.

Перший тайм пройшов з явною перевагою господарів, але гольових моментів наші хлопці не створили. Вистачало в діях підопічних Шевченка браку, та й суперник грамотно оборонявся, не надавав багато простору.

Фото УАФ

На XNUMX-й хвилині небезпечно ввірвався до штрафного Тимчик, але не зміг знайти пасом партнера, а Степаненко другим темпом пробив мимо. У середині тайму небезпечний простріл Миколенка не зміг завершити ударом Шапаренко. Було кілька спроб (зокрема - влучання в площину) у Бєсєдіна, також поруч зі стійкою зі штрафного пробив Марлос. Свого удару завдав і Бахрейн - Трубін упорався з рикошетом, що підправив м'яч у ворота.

Врятувалися в доданий час

Одразу по перерві Шевченко кинув у бій Циганкова, Довбика й дебютанта Судакова. У перші хвилини другого тайму з гарної позиції Марлос пробив вище цілі, пізніше на удар українського бразильця зреагував уже Лутфалла.

Фото УАФ

В останні півгодини зустрічі Бахрейн став просідати, але українцям все не вдавалося забити. Своїми ударами відзначилися Шапаренко й Марлос, той самий Марлос вивів сам на сам Довбика, але Артем, обігравши голкіпера, із гострого кута влучив у стійку.

А потім Бахрейну вдалося шокувати трибуни ОСК Металіст. Після закидання суперників Трубін необдумано вибіг уперед і збив Аль-Хумайдана, а Дхія реалізував пенальті. Наша команда побігла відіграватися, але на висоті був голкіпер суперників, який потягнув удари Циганкова й Шапаренка.

Фото УАФ

На 89-й хвилині Дхія в контратаці вивалився на ударну позицію, але не влучив у ворота. А вже в доданий час українці все ж зрівняли рахунок: Довбик зачепився за м'яч у чужому штрафному й прострілив, а Циганков вніс м'яч у сітку. У підсумку маємо 1: 1.

Тепер у синьо-жовтих буде кілька вихідних, після чого команда продовжить підготовку до Євро-2020. Наступні спаринги - проти Північної Ірландії (3 червня) і Кіпру (7 червня).

Товариський матч

Україна - Бахрейн - 1: 1 (0: 0)

Голи: Циганков (XNUMX + XNUMX) - Дхія (XNUMX, з пенальті).

Україна: Трубін, Тимчик (Караваєв, XNUMX), Кривцов (Попов, XNUMX), Матвієнко, Миколенко, Шапаренко, Степаненко (Судаков, XNUMX), Макаренко (Сидорчук, XNUMX), Зубков (Циганков, XNUMX), Бєсєдін (Довбик, XNUMX), Марлос.

Запасні: Пятов, Бущан, Забарний, Сирота, Лєднєв, Бондаренко.

Тренер: Андрій Шевченко.

Бахрейн: Лутфалла - Редха, Абдулла, Аль-Шамсаїл, Набіль (Аль-Хаза, 76) - Аль-Шайх (Аль-Асфур, 85), Харам - Мархун (Мадан, 75), Аль-Асвад (Дхія, 65), Аль Хумайдан (Хелаїфі, 75) - Аль-Ромайхі (Абдулджаббар, 85).

Запасні: Аль-Шайх, Шуббар, Бакер, Хашим, Алі.

Тренер: Еліу Соуза.

Попереджені: Кривцов (XNUMX), Сидорчук (XNUMX + XNUMX) - Мархун (XNUMX), Аль-Асвад (XNUMX), Харам (XNUMX).

Арбітр: Павло Орел (Чехія).

Харків. 23 травня. ОСК Металіст.

Бахрейн - команда на чолі із чудотворцем. Усе, що потрібно знати про сьогоднішнього суперника збірної України