Шотландська преса: «Немає сенсу щось прикрашати – наша збірна виглядала жахливо порівняно з Україною»

02.06.2022 13:01
Категорії: Новини ЧС-2022

Шотландська преса дуже розчарована результатом вчорашнього матчу плей-офф ЧС-2022 з Україною

Збірна України у вчорашньому півфінальному поєдинку плей-офф ЧС-2022 у Глазго обіграла команду Шотландії (3:1). Шотландські ЗМІ знаходять лише одну втіху в краху їхньої мрії про чемпіонат світу.

Шотландське сонце

"Програли 1:3 і мрія "тартанової армії" про чемпіонат світу вилетіла на Хемпден Парку", - журиться The Scottish Sun.

«Поїздка на чемпіонат світу була вже на відстані простягнутої руки і знову ми зіпсували. Перед матчем багато говорилося, що збірна Шотландії хоче зіграти в Катарі не менше, ніж їхній змучений війною суперник. Але, правду кажучи, Україна і хотіла цього більше і заслужила більше.

Топові гравці Шотландії після недавніх відмінних поєдинків абсолютно не виявили себе. Недарма їх після тьмяного першого тайму освистали вболівальники. Втім, свист продовжувався і у другому», – наголошує видання.

Football Scotland

«Шотландія – Україна 1:3: є чотири важливі питання через те, що мрія команди Стіва Кларка про чемпіонат світу не виповнилася», – мудрує Football Scotland.

«Мрія шотландців про чемпіонат світу випарувалася після поразки, що вкрай розчаровує, від України з рахунком 1:3. У розпеченій чаші Хемпден парк саме Україна створювала найнебезпечніші моменти і Шотландії надзвичайно пощастило, що вона не отримала гола у свої ворота у перші 20 хвилин.

Кілька чудових сейвів зробив Крейг Гордон, перш ніж його з недбалою легкістю перекинув Ярмоленко. Ще гірше стало після перерви, коли Яремчук подвоїв перевагу гостей. На їхню честь, шотландці струснулися і заслужено один м'яч відіграли, але гол Артема Довбика поклав край усім надіям. Мрія зникла, але шотландці не можуть скаржитися. Немає сенсу що-небудь прикрашати – перші 60 хвилин гри наша збірна була жахливо порівняно з Україною», – констатує таблоїд.

The Scotsman

«Мрія шотландців про чемпіонат світу зазнала краху», - безперечно підводить межу під матчем The Scotsman.

«Це був вечір, коли Шотландія вийшла на поле у ​​званні найнелюбішої команди у світовому футболі. Зрештою, жалюгідний виступ збірної не підвів нікого, крім самих гравців та їх відданих багатостраждальних уболівальників. Очікування чемпіонату світу завдовжки 24 роки тепер триватиме щонайменше 28 років після заслуженої поразки від України.

Певну втіху можна знайти в самій команді, яка зараз відправляється в Кардіфф на фінал плей-офф ЧС-2022 з Уельсом. Але це слабка втіха. Україна, звичайно, це заслужила, її народ це заслужив. Зрештою, що таке невихід Шотландії на світову першість у порівнянні з їхніми труднощами?

Але шотландці безперечно відчувають душевний біль, викликаний ще однією втраченою можливістю. Тренер Олександр Петраков сказав, що його команда може опинитися на висоті цього вечора і так і сталося. Шотландія не знайшла відповіді на високі швидкості українців і відмінну гру в пас. Особливо у перші півгодини матчу», – пише The Scotsman.

Нагадаємо, свій наступний поєдинок у плей-офф ЧС-2022 збірна України проведе 5 червня у Кардіффі проти Уельсу. Початок зустрічі о 19.00 за київським часом.