Шість м'ячів на двох: Маріуполь упустив перемогу над Олімпіком

07.11.2020 14:58

Маріуполь не втримав перевагу в два м'ячі над донецьким Олімпіком у виїзному поєдинку 9-го туру першості України

Фото upl.ua

Олімпік в Києві на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського в матчі 9-го туру чемпіонату України приймав Маріуполь.

Коіманди були сусідами по турнірній таблиці і не дивно, що поєдинок вийшов по справжньому бойовим.

Для початку суперники обмінялися ударами в каркас воріт. На 24-й хвилині форвард господарів Захеді Шахаб пробив в поперечину, а через три хвилини нападник маріупольців Данило Сікан головою відправив м'яч у штангу.

Результативним ж виявилося закінчення першого тайму. На 36-й хвилині Беніто першим встиг на добивання і Олімпік повів в рахунку. А потім з інтервалом в одну хвилину арбітр поставив два пенальті в ворота донеччан. Сікан і Мишнєв були точні.

На 56-й хвилині Маріуполь міг збільшити свою перевагу, але удар Горбунова знову прийшовся в поперечину.

Після цього команди обмінялися голами Танковського та Каргбо і здавалося, справа йде до перемоги Маріуполя.

Однак на четвертій компенсованій хвилині Каргбо зміг врятувати Олімпік від поразки - 3: 3.

Підопічні Остапа Маркевича набрали 12 очок і залишилися на сьомому місці в турнірній таблиці. Олімпік з 13-ма пунктами займає шосту сходинку.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 9 тур

Олімпік - Маріуполь - 3: 3 (1: 2)

Голи: Беніто (36), Політило (79), Каргбо (90 + 4) - Сікан (44, з пенальті), Мишнєв (45 + 2, з пенальті), Танковскій (73).

Олімпік: Кичак, Ксьонз (Цимбалюк, 79), Драме, Снурніцин, Пасіч, Бабенко, Завійський (Романовський, 84), Тейшейра (Чогадзе, 70), Політило, Беніто, Шахаб (Каргбо, 70).

Маріуполь: Гальчук, Кирюханцев (Сагуткін, 88), Чоботенко, Биков, Стасюк, Чех, Танковскій, Бондаренко (Біблік, 88), Мишнєв, Сікан (Кулаков, 46), Горбунов (Очеретько, 57).

Попереджені: Беніто (33), Завійський (58), Драме (62), Бабенко (75) - Мишнєв (65).

У наступному турі Олімпік буде приймати Зорю, а Маріуполь на виїзді зіграє з Рухом.