Шість матчів Пластуна. Українські легіонери проти команд топ-ліг в Лізі Європи (відео)

16.04.2020 11:03
Згадуємо поєдинки Ліги Європи-2019/20, в яких українські легіонери протистояли командам з європейських топ-чемпіонатів

Роман Безус та Ігор Пластун. фото kaagent.be

Поки єврокубки на паузі через карантин, ми продовжуємо підбивати їх проміжні підсумки. В 1/8 фіналу Ліги Європи виступає донецький Шахтар, але українських футболістів в інших командах-учасницях турніру вже не залишилося. Пропонуємо вам згадати всі матчі ЛЄ-2019/20, в яких наші легіонери протистояли представникам топ-ліг. Олександр Надь (Дебрецен). 2-й раунд кваліфікації. Торіно - Дебрецен - 3: 0, 4: 1 Бронзовим призерам минулого чемпіонату Угорщини в суперники дістався представник Серії А. Уже після виїзного поєдинку стало зрозуміло, що шансів у Дебрецена немає. У матчі-відповіді команда Надя пропустила ще чотири м'ячі, зумівши лише розмочити рахунок. В обох матчах на воротах червоно-білих стояв саме українець, який до цього сезону в єврокубках не грав. https://www.youtube.com/watch?v=NoB3fYaZl94 https://www.youtube.com/watch?v=yds8xCiAtoU Сергій Шевчук (Пюнік). 3-й раунд кваліфікації. Пюнік - Вулверхемптон - 0: 4, 0: 4 Віце-чемпіони Вірменії подолали два кола кваліфікації, після чого пропустили вісім голів за два матчі з англійцями. Шевчук, який виступає за Пюнік з початку 2019 року, взяв участь в обох поєдинках. У першому він провів на полі 90 хвилин, у другому - 75. https://www.youtube.com/watch?v=uz77BrW5oU0 https://www.youtube.com/watch?v=Emk3hw7uGSk Олександр Зубков, Данило Ігнатенко, Ігор Харатін (Ференцварош). Груповий етап. 1-й тур. Еспаньол - Ференцварош - 1:1 На старті групового етапу підопічні Сергія Реброва зуміла взяти одне очко у виїзній грі з сьомою командою Ла Ліги. Наші легіонери результативними діями не відзначилися, зате все вийшли в «старті». Зубков і Харатін провели по 90 хвилин, а Ігнатенко - 85. Крім того, Данило в своєму дебютному матчі в групових етапах єврокубків заробив жовту картку. Відео Роман Яремчук, Ігор Пластун (Гент). Груповий етап. 1-й тур. Гент - Сент-Етьєн - 3:2 У квартеті команді трьох наших легіонерів дісталися два суперника з топ-ліг. У першому турі довелося помучитися з французами, але Буйволи все ж взяли верх. Пластун провів повний матч, Яремчук був замінений на 81-й хвилині, Безус в заявку не потрапив. При цьому для другого це був дебютний поєдинок у групових етапах єврокубків. https://youtu.be/jVcM_a0Sgjs?t=106 Роман Яремчук, Роман Безус, Ігор Пластун (Гент). Груповий етап. 3-й тур. Гент - Вольфсбург - 2:2 Ця нічия здорово допомогла бельгійцям посісти перше місце в квартеті. По ходу Гент "горів» 0: 2, але Яремчук поодинці врятував господарів. Під кінець першого тайму нападник завдав шикарний дальній удар, а в компенсований час замкнув флангову подачу. Пластун провів на полі всі 90 хвилин, а Безус вийшов на заміну на останні півгодини гри. Відео Роман Яремчук, Ігор Пластун (Гент). Груповий етап. 3-й тур. Вольфсбург - Гент - 1:3 У матчі-відповіді «Спаркі» з Вовками команда українців здобула переконливу перемогу. Після першого тайму гості поступалися 0: 1, але незабаром після перерви Яремчук зрівняв рахунок, а потім партнери вирвали три очки. Роман в цій грі провів 81 хвилину, Пластун відбігав усі 90 і заробив «гірчичник», а Безус залишився на лавці. https://www.youtube.com/watch?v=xJrrvBpb9MQ Олександр Зубков, Ігор Харатін (Ференцварош). Груповий етап. 5-й тур. Ференцварош - Еспаньол - 2:2 Три очки дуже не завадили б Фраді, які боролися за друге місце в квартеті з Лудогорца. Однак угорці двічі втрачали перевагу по ходу матчу, в тому числі і в компенсований вермя. Харатін провів повний поєдинок, Зубков вийшов на заміну на 61-й хвилині, а Ігнатенко не потрапив в заявку. Відео Роман Яремчук, Ігор Пластун (Гент). Груповий етап. 3-й тур. Сент-Етьєн - Гент - 0:0 За підсумками цього матчу бельгійці забезпечили собі прохід в плей-офф. Поєдинок пройшов без голів, Пластун провів 90 хвилин, Яремчук - 71-ну, а Безус знову залишився на лаві запасних. https://www.youtube.com/watch?v=kleeW_tigHI Роман Безус, Ігор Пластун (Гент). 1/16 фіналу. Рома - Гент - 1:0 У матчах з римлянами не брав участі Яремчук, котрий переніс хірургічне втручання. У першій зустрічі перемогу італійцям приніс Карлес Перес. Пластун провів 90 хвилин, Безус відіграв 74 і отримав жовту картку. https://www.youtube.com/watch?v=MsS8BE5TL58 Роман Безус, Ігор Пластун (Гент). 1/16 фіналу. Гент - Рома - 1:1 У матчі-відповіді Джонатан Девід подарував шанс буйволів, причому результативну передачу йому віддав Безус, але пізніше все розклади зіпсував гол Джастіна Клюйверт. У підсумку Роман знову отримав жовту і був замінений на 66-й хвилині. Пластун також вийшов в «старті» і відправився відпочивати на 80-й хвилині. Відео Володимир Сержао

Подвійний удар форварда Волков. Всі хет-трики в Лізі Європи-2019/2020 (відео)