Видалення й травма Степаненка: Шахтар у більшості дотиснув полтавську Ворсклу

23.10.2021 19:28

У 12-му турі першості України донецький Шахтар у більшості переміг на виїзді полтавську Ворсклу .

Фото upl.ua

У поєдинку 12-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла приймала донецький Шахтар. Це був один із двох головних матчів нинішнього вік-енду, адже зустрічалися друга й третя команди в турнірній таблиці.

Усупереч очікуванням, господарі не притиснулися до своїх воріт, а поставили на контроль м'яча й у першому таймі досягли в цьому успіху (56% на 44%). Більше того, двічі полтавці цілком могли відкривати рахунок. Однак найнебезпечнішому удару Тамма на 13-й хвилині не вистачило точності, а з моментом Пердути на 18-й упорався Трубін.

Однак на 29-й хвилині ситуація на полі різко змінилася. Олів'є Тілль отримав другу жовту картку й залишив свою команду в меншості. Після цього моменти стали виникати вже біля воріт господарів, і свої нагоди впустили Фернандо й Педріньо.

Після перерви Роберто де Дзербі зробив відразу три заміни, кинувши в бій Тете, Соломона й Сікана. І саме ця трійка спорудила перший гол. На 65-й хвилині Сікан віддав у штрафний на Соломона, його удар Різник відбив, а Тете додав уже в порожні ворота.

А на 79-й хвилині Соломон зіграв у стінку з Марлосом і метрів з 15 вистрілив у нижній кут. 2:0 - перемога Шахтаря, який набрав 29 очок і наздогнав у турнірній таблиці київське Динамо.

На жаль, цей успіх був затьмарений травмою Тараса Степаненка, який вимушено залишив поле на 56-й хвилині. Наскільки серйозне ушкодження, поки що невідомо.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 12 тур

Ворскла - Шахтар - 0:2 (0:0)

Голи: Тете (65), Соломон (79).

Ворскла:  Різник, Пердута, Тамм, Яворський, Якубу, Скляр (Пешич, 49), Челядин (Павлюк, 90+1), О. Тілль, Кане, Степанюк (Крупський, 90+1), Рангел (Амількар, 90+1) .

Шахтар: Трубін, Додо, Марлон, Бондар, Ісмаїлі (Конопля, 82), Степаненко (Судаков, 56), Майкон, Марлос, Алан Патрік (Сікан, 46), Фернандо (Соломон, 46), Педріньо (Тете, 46).

Попереджені: О. Тілль (19, 29), Пердута (60) - Фернандо (41).

На 29-й хвилині вилучений О. Тілль (Ворскла) - повторне попередження.

У наступному турі Шахтар буде в Києві грати з Десною, а Ворскла прийматиме Чорноморець.

На третьому місці в Лізі чемпіонів: Гармаш залишив за спиною Мбаппе й Бензема (фото)