Шахтарю вперше в поточному сезоні забили два голи в першому таймі

17.11.2017 20:11
В цілому Шахтар під керівництвом Паулу Фонсека тільки три рази пропускав по два м'ячі в першому таймі

За весь час роботи в Шахтарі португальського фахівця Паулу Фонсека донецька команда втретє пропустила два м'ячі в першому таймі. Причому в нинішньому сезоні це сталося вперше. Шахтар - Олександрія - 1: 2. Звіт про матч

А раніше?

Два таких випадки сталися в минулому сезоні. 12 серпня 2016 року гірники програли перший тайм Карпатам в гостях з рахунком 0: 2, але потім здобули вольову перемогу - 3: 2. А 12 грудня того ж року оранжево-чорні поступалися до перерви Динамо (теж на виїзді) - 1: 2, але знову проявили характер і в підсумку відсвяткували успіх, вигравши з рахунком 4: 3. Втім, переламати результат матчу з Олександрією не вдалося.  Експертиза. Культура пасу в УПЛ: довжина, підбір - і справа в капелюсі

Чи вийде Шахтар в плей-офф Ліги чемпіонів-2017/2018?

• Так (67%, голосів: 2 760)
  • Ні (33%, голосів: 1 330)

Всього голосів: 4 090