Шахтар другим складом обіграв команду з Північної Македонії

05.02.2020 11:20
Донецький Шахтар переміг у першому контрольному поєдинку на другому зимовому зборі в Белеку

У неділю гірники прибули до Туреччини, а сьогодні відіграли перший спаринг на другому зборі. Протистояла Шахтарю Македонія ДП, що йде п'ятою в своєму чемпіонаті. Луїш Каштру випустив в основному резервістів. Так, місце на полі знайшлося для Криськіва і Бондаренко, на заміну вийшов Муравський. Вже на 13-й хвилині українці вийшли вперед - Тітці розібрався в чужій штрафній. Шахтар продовжив створювати моменти, причому в основному пробивали по воротах захисники гірників. Перед самою перервою Фернандо скористався помилкою оборонця суперників і подвоїв перевагу своєї команди. У другому таймі Сіпріано потрапив в штангу, були у донеччан і інші шанси, але рахунок не змінився. Сьогодні Шахтар проведе ще один спаринг. О 16.00 по Києву українці зустрінуться з датським Сендерюске. Шахтар (Україна) - Македонія ДП (Північна Македонія) - 2: 0 (2: 0) Голи: Тітці (13), Фернандо (44). Шахтар: Трубін (Шевченко, 46), Бутко, Бондар (Муравський, 83), Хочолава, Сіпріано, Маркос Антоніо, Криськів (Дентіньо, 46, Вакула, 60), Бондаренко, Тете, Коноплянка (Веллінгтон Нем, 57), Фернандо (Сікан, 46).