Шахтар в списку. Українські команди, відіграють два голи в єврокубках (відео)

13.11.2019 09:05
Яким українським командам вдавалося нівелювати різницю в два голи по ходу матчу в єврокубках?

У четвертому турі групового етапу Шахтар розійшовся миром із загребським Динамо. У першому таймі команди обмінялися голами Алана Патріка і Бруно Петковича, а в середині другого після вилучень Миколи Моро і Марлоса пішла гра «10 на 10». Хорвати забили два м'ячі зусиллями Луки Іванушеца і арія Адемі, але в додатковий час гірники відігралися. Спочатку Жуніор Мораес замкнув флангову подачу, а потім Андрій Пятов в чужій штрафній заробив пенальті, який реалізував Тете. https://www.youtube.com/watch?v=oEo08Wd2fYU Шахтар відігрався з рахунку 1: 3, вперше знівелювавши відставання в два голи в єврокубках. Це дев'ятий випадок, коли українська команда відіграє таку різницю по ходу матчу. Нижче ми поговоримо про інші камбек наших бійців на континентальній арені. ЛЧ-1994/95. Груповий етап. Динамо - Спартак М - 3:2 У тому сезоні кияни вперше виступали в груповій стадії турніру. У стартовому матчі гості вели 2: 0 після першого тайму завдяки голам Миколи Писарєва і Андрія Тихонова, а між взяттями воріт Олександра Шовковського вмістився нереалізований Дмитром Михайленко пенальті. Втім, у другому таймі біло-сині перевернули хід гри і осоромили принципового суперника. Дублем вистрілив Віктор Леоненко, а переможний м'яч на рахунку Сергія Реброва. На жаль, але в підсумку українці посіли останнє місце в групі. https://www.youtube.com/watch?v=kDof2OuKaJM ЛЧ-1999/00. 3-й раунд кваліфікації. Динамо - Ольборг - 2:2 По дорозі в груповий етап чемпіонам України потрібно було вибити датчан. Після виїзних 2: 1 на НСК Олімпійський все пішло не за сценарієм Динамо. Андрес Опер і Аллан Горді своїми точними ударами принесли перевагу в дуелі Ольборгу, але в кінцівці зустрічі кияни все ж врятували ситуацію. На 74-й хвилині рахунок у протистоянні зрівняв Андрій Гусін, а в доданий час Максим Шацьких забив «прохідний» гол. https://www.youtube.com/watch?v=HBux7t8c6MU Кубок УЄФА-2002/03. 1-й раунд. Металург Д - Вердер - 2:2 Дебют донеччан в єврокубках вийшов пам'ятним. Вердер, в складі якого повний матч провів Віктор Скрипник, забив два швидких м'ячі. Однак камерунський новачок Бернар Чутанг оформив дубль, який приніс металургам нічию з представником Бундесліги. Втім, на виїзді українці «з'їли» вісім голів. https://www.youtube.com/watch?v=3Gj8GZyXZ3I Кубок УЄФА-2005/06. 2-й раунд кваліфікації. Бананц - Дніпро - 2:4 Синьо-біло-блакитні почали єврокубковий сезон з непростої перемоги в Єревані. У першому таймі гості пропустили два голи від Арама Акопяна, який раніше виступав в українському чемпіонаті. Отримавши від Євгена Кучеревського в роздягальні, в другому таймі дніпряни взялися за справу. Досить швидко відіграв один м'яч Володимир Єзерський, а в кінцівці дубль оформив Сергій Корніленко і забив Костянтин Балабанов. На своєму полі наша команда перемогла 4: 0. https://youtu.be/mau7x0RmSx4?t=284 Кубок Інтертото-2006. 3-й раунд. Дніпро - Марсель - 2:2 Наступний єврокубковий сезон завершився для дніпрян ще в липні. Виїзні 0: 0 надихали, та й на Метеорі довгий час зберігалися «нулі», але на 70-х хвилинах французи оформили два голи зусиллями Мамаду Ньянга і Улсона Орум. Потім Дніпру вдалося вирвати нічию після точних ударів Сергія Назаренка та Андрія Русола, але путівку в Кубок УЄФА українці не здобули. https://www.youtube.com/watch?v=p3t2iueC3Ko ЛЄ-2010/11. Плей-офф. Металіст - Омонія - 2:2 На Кіпрі харків'яни перемогли 1: 0, але вдома ледь не віддали путівку в групу суперникам. В середині другого тайму Леандро і Ернан Ренхіфо принесли Омонії перевага, який протягом семи хвилин Металіст нівелював. Марко Девіч і Клейтон Шав'єр своїми точними ударами принесли радість 30 тисячам уболівальників на стадіоні. https://www.youtube.com/watch?v=Xf8Zhcf7mw4 ЛЄ-2010/11. Груповий етап. Карпати - Боруссія Д - 3:4 Перший в нашому списку матч без хеппі-енду. Що дебютують в Лізі Європи господарі пропустили після ударів Нурі Шахіна і Маріо Гетце, на що відповіли голом Олега Голодюка. Незабаром після перерви відзначився Михайло Кополовець, а пізніше повноцінний камбек оформив Денис Кожанов. Але Боруссія і сама показала характер, не залишивши львів'янам навіть одного очка. На 87-й хвилині Лукас Барріос зрівняв, а в доданий час перемогу для Джмелів вирвав Гетце. https://www.youtube.com/watch?v=lAl0G_TYIQk ЛЄ 2014/15. Плей-офф. Фейеноорд - Зоря - 4:3 Одне з найболючіших поразок в історії команди, яка в тому сезоні дебютувала в Лізі Європи. Пройшовши два раунди кваліфікації, перший поєдинок плей-офф Зоря завершила нічиєю 1: 1. На виїзді все складалося для луганчан жахливо - вони двічі пропустили в першому таймі, а після перерви автогол в свій пасив заніс Максим Білий. Але підопічні Юрія Вернидуба і не думали здаватися - дубль оформив Руслан Малиновський, а Білий вразив уже ворота суперників. Однак потрапити в груповий етап Зорі не було судилося - долю дуелі в доданий час змінив Елвіс Ману. https://www.youtube.com/watch?v=KxTZJxa6DB8 ЛЕ-2017/18. Груповий етап. Партизан - Динамо - 2:3 Один з кращих матчів киян під керівництвом Олександра Хацкевича пройшов в Белграді. У першому таймі оборона гостей тріщала по швах, і серби зусиллями Огнена Ожеговіч і Леандро Тавамба забезпечили собі комфортну перевагу. Але після прочухана в роздягальні від тренера біло-сині видали вольовий успіх. Дубль Мораеса і точний постріл Віталія Буяльського перевернули матч з ніг на голову. https://www.youtube.com/watch?v=nFJvb-_EHT8 Володимир Сержао

Можливо, Андрій П'ятов став автором унікального футбольного досягнення!

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)