Два попадання з трьох. Шахтар в матчі з трьома пенальті обіграв Колос

21.08.2020 20:03
Гірники в першому матчі нового чемпіонату зломили опір Колоса у другому таймі

Сьогодні, 21 серпня, в Києві, на НСК Олімпійський відбувся матч першого туру УПЛ, в якому донецький Шахтар протистояв Ковалевський Колос. У матчі було призначено три пенальті в ворота Колоса. Спочатку на 45 + 1-й хвилині Тайсон не реалізував пенальті. На 53-й хвилині також не забив Марлос. Лише третя спроба, яку виконав Патрік на 60-й хвилині, увінчалася голом. У підсумку матч завершився перемогою Шахтаря з рахунком 3: 1.  Прем'єр-ліга. 1-й тур  Колос - Шахтар - 1: 3  Голи: Волинець (73, автогол), Костишин (77) - Патрік (62, з пенальті, 69) Колос: Волинець, Зозуля, Петров, Максименко, Ємець, Задоя (Мілько 61), Смирний (Костишин, 75), Оріховський (Богданов 61), Антюх, Морозко (Ільїн, 75), Бондаренко (Лисенко 61). Шахтар: Трубін, Додо (Болбот, 74), Кривцов, Бондар, Матвієнко, Степаненко, Патрік (Коваленко, 74), Антоніо (Соломон, 74), Тайсон (Коноплянка, 74), Марлос (Тете, 65), Мораес.