Шахтар вже бив Реал. Подвійні перемоги українських клубів над іспанськими

04.12.2020 08:06

Скільки разів в історії українські клуби в єврокубках обігравали іспанські в обох поєдинках протистояння?

У вівторок Шахтар створив сенацацію в Лізі чемпіонів, обігравши Реал з рахунком 2: 0. Голи забивали Дентіньо і Манор Соломон. Ця перемога дозволяє донеччанам займати друге місце в групі напередодні останнього туру.

Додамо, що в жовтні в Мадриді чемпіон України також взяв верх - 3: 2. У першому таймі гірники відзначилися тричі - забивали Тете, Рафаель Варан (автогол) і той же Соломон. Вершкові відіграли два м'ячі, але врятувати матч не зуміли.

як повідомив офіційний сайт УПЛ, Це третій випадок в історії, коли наш представник в єврокубках двічі за одну дуель обіграв команду Ла Ліги.

ЛЧ-1997/98. Груповий етап. Динамо - Барселона - 3: 0, 4: 0

В ті часи підопічні Валерія Лобановського досягали непоганих результатів в головному єврокубку. Біло-сині взяли перше місце в групі з ПСВ, Ньюкаслом і Барселоною, причому каталонці фінішували останніми. На своєму полі Динамо забило в ворота блаугранас тричі - відзначилися Сергій Ребров, Юрій Максимов та Юрій Калитвинцев.

У матчі-відповіді через два тижні кияни знищили суперника в його лігві. Андрій Шевченко вистрелив хет-триком, ще один м'яч на рахунку Реброва. Вийшовши з групи, Динамо в 1/4 фіналу не встояв перед Ювентусом.

ЛЧ-2013/14. Груповий етап. Реал Сосьєдад - Шахтар - 0: 2, 0: 4

Гірники стартували в квартеті перемогою в Сан-Себастьяні над нечастим гостем групових етапів. У першому поєдинку дублем у другому таймі вистрілив Алекс Тейшейра.

У передостанньому турі на Донбас-Арені оранжево-чорні здобули важливу перемогу, після якої піднялися на другу сходинку в групі. Забивали Луїс Адріано, Тейшейра і Дуглас Коста (дубль). Однак в результаті Шахтарю довелося задовольнятися третьою позицією в квартеті.

Преса Іспанії: «Реал виявився боксером не тільки без удару, але і без щелепи»