Шахтар - останній в Лізі Європи. Чемпіони країн, що беруть участь в єврокубках

11.08.2020 08:01
Хто з новоспечених чемпіонів європейських країн бере участь в єврокубках після рестарту турнірів?

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Шахтар обіграв Вольфсбург з рахунком 3: 0 і пройшов в наступну стадію. При цьому рестарт турніру гірники зустріли з статусі чемпіонів України. Ми вирішили з'ясувати, хто ще з учасників єврокубкового сезону встиг взяти «золото» до відновлення змагань. Бешикташ (Туреччина) Перед рестартом сезону стамбульці мали рівну кількість очок з Трабзонспором, але за решту тури зуміли вирвати чемпіонство. Для Бешикташ цей титул виявився першим в історії. Тим самим команда перервала дев'ятирічну гегемонію трьох стамбульських грандів. Втім, домашній успіх не допоміг Бешикташ в Лізі Європи - в 1/8 фіналу він вилетів від Копенгагена. Олімпіакос (Греція) Пірейці пішли на вимушену перерву в солідною перевагою над ПАОКом. У підсумку вони випередили срібного призера аж на 18 очок. Олімпіакос оновив власний рекорд, вигравши чемпіонат Греції 45-й раз. Однак в 1/8 фіналу ЛЄ команда вилетіла від Вулверхемптона. Реал (Іспанія) Мадридці до карантину відставали в таблиці від Барселони, але 10 перемог поспіль принесли їм підсумковий титул. Для Реала це вже 34-е «золото», що є національним рекордом. Однак відразу ж після рестарту вершкові покинули Лігу чемпіонів, знову поступившись Манчестер Сіті з рахунком 1: 2. Ювентус (Італія) У кальчо очікувалася серйозна конкуренція після карантину, але Лаціо і Інтеру не вдалося нав'язати боротьбу Ювентусу. У підсумку туринці випередили нерадзуррі на один пункт і знову взяли титул. Для Старої Cіньори він став дев'ятим поспіль і 36-м в історії. В 1/8 фіналу ЛЧ Зебри поступилися Ліону за правилом виїзного гола. Баварія (Німеччина) Мюнхенці після відновлення Бундесліги не втратили жодного очка. У підсумку вони випередили прийшла другою дортмундську Боруссію на 13 пунктів. Взявши 30-е «золото» в історії, Баварія оновила власний рекорд. У Лізі чемпіонів мюнхенці продовжують боротьбу після двох розгромних перемог в дуелі з Челсі. ПСЖ (Франція) У Франції вирішили не відновлювати чемпіонат, тому що лідирував в таблиці ПСЖ визнаний чемпіоном. Парижани взяли всі чотири внутрішніх титулу в сезоні-2019/20. Червоно-сині оформили дев'яте «золото» в історії і третє поспіль. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів команда битиметься з Аталантою. Володимир Сержао