Шахтар перемогою завершив перший збір в Белеку

30.01.2020 09:49
Донецький Шахтар здобув перемогу в четвертому за рахунком контрольному поєдинку на турецькому зборі

Після перемоги над Лехом (1:0), Нічиєю з Войводіною (1:1) І поразки від Пролетер (0:1) Гірників чекав ще один спаринг. Цього разу українці протистояли чеському Словацько, який йде на четвертому місці в своєму чемпіонаті. Луїш Каштру виставив практично основний склад. В середині першого тайму травму руки отримав Ісмаїлі, якого замінив недавно відновився Бондар. Після перерви на заміну вийшов Коваленко, який відразу ж розписався в воротах Словацько. В результаті цього гола вистачило Шахтарю для перемоги. Тепер гірники вилітають в Україну і отримають кілька днів вихідних, після чого повернуться в Белек на другий збір, який пройде 2-9 лютого. Шахтар (Україна) - Словацько (Чехія) - 1: 0 (0: 0) Гол: Коваленко (56). Шахтар: Пятов, Ісмаїлі (Бондар, 36), Матвієнко, Хочолава, Болбат (Кирюханцев, 85), Степаненко (Антоніо, 75), Алан Патрік, Коноплянка (Коваленко, 56), Тайсон, Марлос (Тете, 75), Мораес (Сікан, 82).

Шахтар заробив у Лізі чемпіонів-2019/2020 понад 44 млн євро. Баварія - 81,5 млн (фото)