Шахтар відкрив другий десяток. Матчі ЛЧ з двома голами в компенсований час (відео)

12.11.2019 10:05
У яких поєдинках за всю історію Ліги чемпіонів траплялося два голи в компенсований час?

У четвертому турі групового етапу Шахтар зробив подвиг, відігравшись з рахунку 1: 3 в матчі із загребським Динамо, Причому для цього їм вистачило кількох доданих арбітром хвилин. На 93-й Жуніор Мораес замкнув флангову подачу, а незабаром Андрій Пятов заробив пенальті в чужій штрафній. Гол Тете з 11-метрової позначки трапився на 98-й хвилині. Це взяття воріт є самим пізнім для українських команд в єврокубках. https://youtu.be/oEo08Wd2fYU?t=113 Ми з'ясували, що матч Динамо - Шахтар став 11-м в історії ЛЧ, в якому сталося два голи в компенсований час. Пропонуємо вам дізнатися про попередніх прикладах такої феєрії. ЛЧ-один тисяча дев'ятсот дев'яносто вісім / 1998. Фінал. МЮ - Баварія - 2:1 Єдиний фінал, який потрапив в наш список. Цей поєдинок запам'ятався ефектним камбеком англійців в самій кінцівці. На шостій хвилині Маріо Баслер вивів Баварію вперед, реалізувавши штрафний удар. Однак уже в компенсований час Тедді Шерінгем і Уле Гуннар Сульшер принесли титул Манчестерці. Забивали вони на 91-й і 93-й доданих хвилинах. https://youtu.be/cmtmojTSRR8?t=342 ЛЧ-1999/00. 1-й груповий етап. Арсенал - АІК - 3:1 Каноніри вийшли вперед завдяки голу Фредді Юнгберга, а Крістер Нордін зрівняв. І все ж лондонцям вдалося вирвати три очки - Тьєррі Анрі і Давор Шукер забили в проміжок з 91-ї по 93-у хвилину. Що цікаво, в результаті обидві команди не вийшли з групи. https://youtu.be/kpRW5aWVAcI?t=138 ЛЧ-2004/05. Груповий етап. Ліон - Фенербахче - 4:2 Суперники влаштували трилер на Жерлане: гості першими відкрили рахунок, потім двічі пропустили, але на 73-й хвилині зрівняли. Ліонці дочекалися компенсованого часу, коли дублем вистрілив Нілмар. У підсумку французи дісталися до 1/4 фіналу турніру. https://www.dailymotion.com/video/xy3mmn ЛЧ-2005/06. Груповий етап. Тун - Аякс - 2:4 Амстердамці двічі виходили вперед, але суперники зрівнювали рахунок. Однак в доданий час у них вже не було часу на камбек після точних ударів Найджела де Йонга (91-я хвилина) і Нурдіна Бухарі Контакти (93-я). В результаті аяксіди вийшли з групи, але зупинилися в першому раунді плей-офф. https://www.youtube.com/watch?v=Noq3S6USQho https://www.youtube.com/watch?v=laqYVqQdbJo ЛЧ-2011/12. 1/8 фіналу. Інтер - Марсель - 2:1 Рідкісний випадок, коли в останні хвилини забивали гравці різних команд. Олімпійці вдома перемогли 1: 0 завдяки голу в компенсований час. У Турині вони пропустили від Дієго Міліто в середині другого тайму, а на 93-й Брандао зрівняв. Джампаоло Пацціні після цього реалізував пенальті, але інтригу вже було не повернути. https://youtu.be/1pWIb1U-tZE?t=148 ЛЧ-2012/13. Груповий етап. БАТЕ - Баварія - 3:1 У наступному сезоні було зафіксовано два подібних результату. БАТЕ потрапив в групу з трьома представниками топ-ліг, але бився гідно і взяв шість очок в стартових двох турах. Будинки з Баварією борисовці вели після голів Олександра Павлова і Віталія Родіонова. На 91-й доданій хвилині Франк Рібері один м'яч відквитав, а потім Брессан встановив остаточний результат. Правда, в результаті білоруська команда зазнала чотирьох поразок поспіль і з групи не вийшла. https://www.dailymotion.com/video/xu2fuh ЛЧ 2012/13. 1/4 фіналу. Боруссія Д - Малага - 3:2 Анчоуси зупинилися за крок від півфіналу, адже після домашніх 0: 0 забили два голи на виїзді. На 82-й хвилині Елізеу зробив рахунок 2: 1 на користь іспанців, але в доданий час Марко Ройс і Феліпе Сантана принесли дортмундцам успіх в дуелі. При цьому вирішальний м'яч у протистоянні був забитий з порушенням правил ... https://youtu.be/uiLMjQ7GbDU?t=187 ЛЧ-2014/15. Груповий етап. Ліверпуль - Лудогорец - 2:1 Червоні ледь не втратили очки на своєму полі в стартовому турі. Маріо Балотеллі в кінцівці відкрив рахунок, але на початку компенсованого часу забив Дані Абало. І все ж Ліверпуль продемонстрував свій характер - на 93-й хвилині Стівен Джеррард реалізував пенальті. Що цікаво, ця перемога стала для мерсисайдців єдиною в тому груповому етапі. https://youtu.be/2A7TjLPYWhM?t=60 ЛЧ 2014/15. 1/8 фіналу. Арсенал - Монако - 1:3 У першому матчі на Емірейтс монегаски оформили хороший заділ. В основний час забили Жоффре жоффрей кондогбіа і Дімітар Бербатов, на 91-й Алекс Окслейд-Чемберлен один м'яч відквитав. Однак після цього Яннік Феррейра Карраско встиг засмутити канонірів втретє. У «відповідь» Арсенал переміг 2: 0, чого для проходу не вистачило. https://youtu.be/GuDlqI1uJIc?t=118 ЛЧ-2016/17. Груповий етап. Барселона - ПСЖ - 6:1 Мабуть, самий божевільний камбек вдався каталонцям. У Парижі підопічні Луїса Енріке виступили «хлопчиками для биття», однак на Камп Ноу сталося диво. До середини другого тайму блаугранас вели 3: 0 - рахунок швидко відкрив Луїс Суарес, потім був автогол Левена Кюрзава і реалізований Ліонелем Мессі пенальті. Важливий виїзний гол провів Едінсон Кавані, однак і цього не вистачило гостям для проходу. Барселона заштовхала ще три м'ячі - на 88-й, 91-й і 95-й хвилинах. Дубль оформив Неймар, а переможний гол на рахунку Роберто. Незважаючи на неймовірний порятунок, в наступному раунді Барселона не встояла перед Ювентусом. https://youtu.be/GOtCsUKVWo4?t=249 Володимир Сержао

Українці в груповому турнірі Ліги чемпіонів і Ліги Європи: Яремчук і Пластун зробили Гент лідером

Скільки, на Ваш погляд, українських клубів зможуть пройти в плей-офф єврокубків сезону-2019/2020?

• Два (62%, голосів: 1 233)