Шахтар на своєму полі без проблем розібрався з Зорею

13.04.2019 17:55
Перед очним протистоянням з Динамо гірники зберегли семиочковий відрив від головного конкурента

Починаючи матч із Зорею, гірники вже знали, як завершився поєдинок їх головного конкурента, тому, напевно, надійність у своїх воріт і стала головним завданням для команди Паулу Фонсека. Тільки в другій половині першого тайму луганчани трохи розбігалися біля володінь Андрія П'ятова, хоча реальних моментів гості так і не змогли створити. За великим рахунком не досяг успіху в атаці і Шахтар, який реалізував свій момент за рахунок індивідуальних дій Тете, для якого це був дебют в складі помаранчево-чорних. На 14-й хвилині Литвин у своєму штрафному сфолив на бразильця. Удар з 11-метрової позначки холоднокровно виконав Коваленко. 1: 0. Другий тайм почався набагато веселіше, м'яч практично не затримувався в центрі поля. В одній з атак Зоря надто захопилася, за що і поплатилася. Коваленко віддав флангову передачу в штрафну, а там спритнішим за всіх виявився Кайоде. 2: 0. Як здалося, після цього луганчнае не склали зброю. Більш того, наставник Зорі Юрій Вернидуб спробував освіжити дії підопічних в атаці, зробивши на 61-й хвилині відразу дві заміни, і випустивши замість Будковского і Караваєва Громова і Кабаєва. За володіння м'ячем гості трохи вирівняли становище, але до небезпечних моментів справа так і не дійшла, що дозволило Андрію П'ятову продовжити свою суху серію в чемпіонаті до 654-х хвилин. Більш того, в компенсований час Шахтар завдяки точному удару Майкона довів рахунок до розгромного. 3: 0.

Шахтар - Зоря — 3:0 (1:0)

Гол: Коваленко (15, з пенальті), Кайоде (50, Коваленко), Майкон (90 + 2). Шахтар: Пятов, Болбат, Кривцов (Матвієнко, 52), Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко (Майкон, 67), Тете, Соломон (Фернандо, 77), Тайсон, Кайоде. Зоря: Луїс Феліпе, Тимчик, В.Вернідуб, Литвин, Чеберко, Сілас, Казаков, Ледньов, Луньов (Михайличенко, 81), Караваєв (Кабан, 61), Будковський (Громов, 61). Попереджені: Кривцов - В.Вернідуб, Казаков, Михайличенко. Маючи ігрову перевагу, Динамо насилу обіграло Маріуполь