Шахтар мінімально програв Ромі і покинув Лігу чемпіонів

13.03.2018 22:49
Підопічні Паулу Фонсека в матчі-відповіді 1/8 фіналі Ліги чемпіонів поступилися італійцям і покинули турнір

Фото East News

У 2018 році у всіх п'яти офіційних матчах Шахтар перемагав. У тому числі гірники впевнено обіграли Ворсклу в останньому турі чемпіонату. Однак продовжити серію вікторій вже на Стадіо Олімпіко було завданням не з простих. Рома поступилася на виїзді з рахунком 1: 2, Так що вдома мала перемагати. У Серії A підопічні Еусебіо Ді Франческо виграли два останні матчі, причому крайній поєдинок також провели в п'ятницю. перший тайм - гра в шахи У стартовій половині напруга буквально нависло над стадіоном Роми, проте небезпечними моментами особливо не пахло. Вже на першій хвилині Джеко пробив у ворота, але Пятов розібрався. Ініціативою спочатку володіли господарі, але ближче до середини першого тайму Шахтар забрав м'яч у свої ноги. У складі гірників проявляв активність Ісмаїлі, Тайсон зважився на дальній удар, але промахнувся. Міг виникнути момент у Феррейри, але захист римлян не дозволила форварду пробити як слід. В цілому перший тайм залишив більше питань, ніж відповідей. Джеко не дозволив Шахтареві пройти в 1/4 фіналу А ось на 52-й хвилині Рома забила найважливіший гол у протистоянні. Джеко уникнув офсайду і скористався пасом Стротмана врозріз, а потім проткнув м'яч межу ніг П'ятову - 1: 0. Здобувши стратегічний перевага, італійці продовжували тиснути на гостей. Турбував П'ятова Перотті, Джеко міг оформити дубль, але трохи промахнувся. Потім Вовки стали більше уваги приділяти обороні, а у Шахтаря в атаці мало що виходило. Тим часом, на поле розпалювалися емоції, Феррейра не стримався і штовхнув болбоя, за що отримав жовту. А перед тим Ордець відверто заважав Джеко при виході один на один - видалення. В кінці зустрічі гірники взяли в облогу штрафну Роми, але особливої ​​небезпеки, на жаль, не створили. Хіба що на останніх секундах Дентіньо міг замкнути простріл Тайсона, але пізно стартував. Забивши один м'яч будинку, Рома завдяки виїзному голу пройшла в наступний раунд плей-офф. Римляни пробилися в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вперше з 2008 року. Жеребкування 1/8 фіналу головного клубного турніру Европі відбудеться в швейцарському Ньоні в п'ятницю, 16 березня (початок - 14.00).
Рома - Шахтар — 1:0 (0:0) Гол: Джеко (52, Стротман). Рома: Аліссон - Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов - Наінгголан, Де Россі, Стротман - Ундер (Жерсон, 65), Джеко (Ель-Шаараві, 89), Перотті. Шахтар: Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко (Алан Патрік, 74), Фред - Марлос (Дентіньо, 82), Тайсон, Бернард - Феррейра. Попереджені: Флоренці, Манолас - Степаненко, Фред, Феррейра. Вилучення: Ордець (79).

Всі матчі 1/8 фіналу

13.03.2018

РОМА - Шахтар - 1: 0 (1: 2) Манчестер Юнайтед - СЕВІЛЬЯ - 1:2 (0: 0) голі: Лукаку, 84 - Бен-Йеддер, 74, 78.

14.03.2018

Барселона - Челсі (1: 1) Бешикташ - Баварія (0: 5)

06.03.2018

Ліверпуль - Порту - 0: 0 (5: 0) пари Сен-Жермен - РЕАЛ - 1: 2 (1: 3)

07.03.2018

МАНЧЕСТЕР СІТІ - Базель - 1: 2 (4: 0) Тоттенхем - ЮВЕНТУС - 1: 2 (2: 2) У дужках - результат першого матчу. Жеребкування 1/4 фіналу - 16 березня.