Шахтар крутий, але Рейнджерс ще крутіше. Камбеки з різниці в два м'ячі в цьому розіграші Ліги Європи (відео)

14.03.2020 11:05
Яким командам вдавалося домогтися позитивного результату з відставання в два м'ячі в нинішньому розіграші Ліги Європи?

У матчі-відповіді 1/16 фіналу турніру Шахтар здобув влаштовує його виїзну нічию з Бенфікою (3.3). При цьому по ходу поєдинку гірники поступалися 1: 3. На точний удар Пицци автоголом відповів Рубен Діаш, але потім захисник португальців виправився вже у чужих воріт. Незабаром після перерви Рафа Сілва збільшив перевагу господарів, але донатчане організували камбек. Гостьову нічию Шахтарю принесли Тарас Степаненко та Алан Патрік. https://www.youtube.com/watch?v=P7r6qkZhF_4 В основному турнірі нинішньої Ліги Європи це сьомий випадок подібного відіграшу. Два з них припали на плей-офф, інші - на груповий етап. Примітно, що Шахтар - не єдиний наш клуб, який потрапив в цей список. Груповий етап. 3-й тур. Гент - Вольфсбург - 2: 2 Ця нічия здорово допомогла бельгійцям посісти перше місце в квартеті. По ходу поєдинку Гент "горів» 0: 2, але Роман Яремчук поодинці врятував команду господарів. Під кінець першого тайму нападник завдав шикарний дальній удар, а в компенсований час замкнув флангову подачу. Додамо, що Ігор Пластун провів на полі всі 90 хвилин, а Роман Безус вийшов на заміну. https://www.youtube.com/watch?v=MIwV2OIOa0g Груповий етап. 4-й тур. Олександрія - Сент-Етьєн - 2: 2 Завдяки домашньому камбек Олені зберегли шанси на вихід в плей-офф. У першому таймі Вахби Хазрі реалізував пенальті, а в середині другого Махді Камара збільшив перевагу французів. Втім, Олександрія проявила характер і відповіла двома голами в кінцівці. Примітно, що відзначилися відразу два «джокера» Володимира Шарана - Денис Безбородько і Максим Задерака. https://www.youtube.com/watch?v=2DeuAIit6qc Груповий етап. 5-й тур. Брага - Вулверхемптон - 3: 3 Цей яскравий камбек допоміг португальцям стати першими в групі. В очній дуелі лідерів вони відзначилися на шостій хвилині зусиллями Рікарду Орти, але за якихось півгодини Вовки оформили троячку. Проте в другій половині зустрічі Пауліньо і Франсержіо принесли Бразі заповітну нічию. https://www.youtube.com/watch?v=UZQSR2XT0Ag Груповий етап. 5-й тур. АЗ - Партизан - 2: 2 Серби упустили свій останній шанс пройти в плей-офф, віддавши на виїзді перемогу голландцям. У першому таймі Такума Асано і Сейдуба Сума оформили для Партизана зачепив, але в кінцівці зустрічі все «зіпсував» дубль Ферді дрейфу. У підсумку другим в групі став АЗ. https://www.youtube.com/watch?v=kjebm_w76WI Груповий етап. 6-й тур. Стандард - Арсенал - 2: 2 Перед останнім туром групового стадії каноніри все ще ризикували вилетіти, але для цього їм потрібно було пропускати побільше. Стандард здивував гостей двома голами у другому таймі, але, переживаючи за перше місце в групі, лондонці відігралися. На останніх хвилинах відзначилися Олександр Ляказетт і Букайо Сака. У паралельному матчі програв франкфуртський Айнтрахт, так що Арсенал свого домігся. https://www.youtube.com/watch?v=uFtZbAsEMzc 1/16 фіналу. Рейнджерс - Брага - 3: 2 Поки що найяскравіший камбек цієї Ліги Європи, так як команда добилася перемоги з 0: 2. Франсержіо і Абель Руїз забезпечили Бразі хороший гостьовий зачепив, але представники Глазго не стали миритися з невдачею. З 67-ї по 82-у хвилини вони провели три голи зусиллями Яніса Хаджі (дубль) і Джо Арібо. У матчі-відповіді шотландці перемогли 1: 0 і пройшли далі. https://www.youtube.com/watch?v=qT4lTOt85ew Володимир Сержао