Шахтар ще в першому таймі позбавив Дніпро-1 шансів на топ-6

04.03.2020 19:51
У 21-му турі чемпіонату України донецький Шахтар з розгромним рахунком обіграв Дніпро-1

В уїк-енд гірники перервали 48-матчеву безпрограшну серію в чемпіонаті, поступившись на виїзді Ворсклі (0:1). Цього разу Луїш Каштру випустив практично оптимальний склад, так що контраст був у наявності. У заявку не потрапили Соломон, Коваленко, Алан Патрік і Хочолава, а Марлос залишився на лавці запасних. Дніпро-1 в минулому турі завдяки хет-трику супряга ляснув Динамо (3:1). Сам винуватець того торжества сьогодні вийшов лише в перерві, також не було отримав в минулому турі червону Польового та травмованого Когута. Все вирішилося дуже швидко На відміну від гри з полтавчанами, гірники відразу показали настрій на перемогу і швидко вирішили долю зустрічі. Вже на четвертій хвилині після подачі Тете з кутового рахунок відкрив Кривцов. Через кілька хвилин Шахтар знову відзначився після корнера: Коноплянка подав другим темпом, Мораес пробив, а Адамюк переправив м'яч у власні ворота. Після невеликої паузи донеччани збільшили розрив у рахунку. Ісмаїлі прийняв м'яч після дальнього закидання, віддав Мораес, який відпасував Тайсону під точний удар в дальній кут. Незабаром Шахтар оформив і четвертий - Тітці отримав м'яч на правому краю штрафного, але не переграв Юрчука, а на добивання встиг Коноплянка. Лише після цього дніпряни чимось відповіли - Хобленко з хорошої позиції пробив прямо в руки П'ятова. До кінця тайму можна відзначити шанс Тайсона, якому Юрчук завадив завести м'яч у ворота. Незадовго до перерви ще один момент мав Хобленко, але обіграного Пятова підстрахував Матвієнко. Супряга знову забив Дмитро Михайленко в перерві зробив дві заміни, але особливого результату це не дало. Шахтар продовжував домінувати, та так, що Юрчук врятував відразу від декількох голів. Так, голкіпер дніпрян відбив постріл Мораеса, кілька ударів Тайсона і спробу Тете, а Майкону забракло влучності. Ближче до кінця зустрічі гірники заспокоїлися, чим вдалося скористатися гостям. Під час однієї з атак Назаренко наносив удар і влучив у руку вийшов на заміну Бондарю. Рефері призначив пенальті, який реалізував Супряга. Тепер у Владислава п'ять голів в останніх трьох матчах. У підсумку Шахтар переміг з рахунком 4: 1 і зберіг 13-очковий відрив від Зорі. У свою чергу, Дніпро-1 втратив шанси на топ-6 і тепер боротиметься за збереження прописки в еліті. Шахтар - Дніпро-1 — 4:1 (4:0) Голи: Кривцов (4, Тете), Адамюк (9, автогол), Тайсон (19, Мораес), Коноплянка (23) - Супряга (82, пенальті). Шахтар: Пятов - Додо, Кривцов (Бондар, 60), Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Майкон - Тітці, Тайсон, Коноплянка (Бондаренко, 70) - Мораес (Фернандо, 74). Дніпро-1: Юрчук - Адамюк, Лопиренок, Логінов, Шаповал - Ді Франко, Кравченко (Батагов, 63) - Чичиков (Тейлор, 46), Вакулко, Назаренко - Хобленко (Супряга, 46). Попереджені: Бондар - Логінов, Ді Франко, Назаренко, Шаповал.