Севілья поки що недосяжна. Розгроми в одноматчевої фіналах Кубка УЄФА / Ліги Європи (відео)

31.05.2019 15:04
Яким командам вдавалося розгромити опонента в одноматчевої фіналі Кубка УЄФА або Ліги Європи?

bbc.com

У середу в лондонському дербі Челсі здолав Арсенал і став переможцем Ліги Європи. При цьому аристократи здобули розгромну перемогу - на голи Олів'є Жиру, Педро і дубль Едена Азара каноніри відповіли лише влучним пострілом Алекса Івобі. У зв'язку з великим успіхом синіх ми згадали інші одноматчевої фінали другого за рангом єврокубку, що проходили «в одну хвіртку». https://www.dailymotion.com/video/x79r48i Кубок УЄФА-1997 98/XNUMX. Інтер - Лаціо - 3:0 Італійська ера домінування в Кубку УЄФА тоді була в розпалі - у 1989-1999 роках апеннінці пропустили лише одну титульну сутичку і добули вісім трофеїв. При цьому за всю історію команди Серії А перемагали в дев'яти розіграшах змагань. Перший одноматчевої фінал турніру пройшов на паризькому Парк де Пренс. Інтеру вдалося розгромити співвітчизників завдяки голам Івана Саморано, Хав'єра Дзанетті і Роналдо. Нерадзуррі виграли третій для себе Кубок УЄФА, а Лаціо в наступному сезоні забрав останній в історії Кубок Кубків. https://www.dailymotion.com/video/x5cmmgl Кубок УЄФА-+1998 / 99. Парма - Марсель - 3:0 До 1/4 фіналу турніру дійшли по три команди з Італії та Франції. У підсумку до титульної сутички дісталися хрестоносці і провансальці. У титульної сутичці Парма забила три голи зусиллями Ернана Креспо, Паоло Ванолі і Енріке К'єза. Жовто-сині вдруге в історії завоювали Кубок УЄФА, але з тих пір до фіналів єврокубків не доходили. https://www.youtube.com/watch?v=eORSCpiQRZM Кубок УЄФА-2005/06. Мідлсбро - Севілья - 0:4 Обидві команди виграли свої групи, але Севілья куди впевненіше проходила своїх суперників в плей-офф. І іспанці, і англійці вперше добралися до фіналу єврокубків, але в очному поєдинку позначився клас нервьоненсе. У першому таймі червоно-білі вийшли вперед зусиллями Луїса Фабіано, а в кінцівці зустрічі Енцо Мареска зробив дубль, а ще один м'яч оформив Фредерік Кануте. https://www.dailymotion.com/video/xxw4f2 ЛЄ-2011/12. Атлетіко - Атлетік - 3: 0 У тому розіграші рівних Атлетіко просто не було, а в кожному з раундів плей-офф індіанці виносили візаві - Лаціо, Бешикташ, Ганновер, Валенсію. Ось і в фіналі баски поступилися без шансів. Дублем вистрілив Радамель Фалькао, який у підсумку став найкращим снайпером ЛЕ, а довершив розгром Дієго. Матрацники здобули один зі своїх трьох чемпіонських титулів в рамках змагань. https://www.youtube.com/watch?v=PG1dTZObXJQ ЛЕ-2017/18. Марсель - Атлетіко - 0:3 Іспанську гегемонію в єврокубку продовжили матрацники, які після вильоту з Ліги чемпіонів сконцентрувалися на завоюванні іншого титулу. Не став на заваді для команди Дієго Сімеоне навіть Арсенал в півфіналі. У вирішальній сутичці мадридці розбили Марсель, причому матч проходив у французькому Ліоні. Антуан Грізманн в першому таймі реалізував вихід один на один, в другому елегантно перекинув голкіпера суперників, а в самій кінцівці довершив побиття Габі. https://www.youtube.com/watch?v=PSeH1ccDjJQ Володимир Сержао

Левине серце Жиру і поцілунки Азара: реакція європейських ЗМІ на фінал Ліги Європи

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)