Сергій Ребров другий рік поспіль привів Ференцварош до чемпіонства Угорщини!

16.06.2020 23:01
Після сьогоднішньої виїзної перемоги над Гонведом Ференцварош в 31-й раз став чемпіоном Угорщини

Фото fradi.hu

Будапештський Ференцварош в 31-й раз став чемпіоном Угорщини! Український тренер Сергій Ребров другий рік поспіль привів свою команду до золотих медалей першості країни! У сьогоднішньому виїзному матчі 30-го туру Ференцварошу необхідно було здобути перемогу, щоб достроково забезпечити собі чемпіонський титул. Голи Блажіча і Шкварки на початку другого тайму забезпечили «Фраді» потрібний результат - 2: 0. Таким чином, команда Реброва стала недосяжною для йде другим Фехервара Івана Петряк. У складі Ференцвароша чемпіонами Угорщини стали українські легіонери Олександр Зубков і Ігор Харатін.   Обидва вони взяли участь в сьогоднішньому матчі. Зубков вийшов в стартовому складі і відіграв 69-ть хвилин. Харатін вийшов на 77-й хвилині. Зубков на 54-й хвилині асистував Блажічу і, відповідно, записав на свій рахунок результативну передачу. Харатін Не вирізнявся результативними діями.

Півзахисник збірної України (U-21) - серед претендентів на приз Golden Boy-2020!