Сергій Кривцов: «Пропускати на другій хвилині - сильний удар. Була моя помилка ... »

Захисник збірної України підбив підсумок двох матчів синьо-жовтих в Лізі націй проти швейцарців і іспанців - Сергій, збірна України не змогла у Мадриді протистояти Іспанії, поступившись 0: 4. Рахунок другого матчу у справі? - Важко було протистояти такій сильній команді. Я допустив помилку. Після того, як рахунок став 1: 0 на користь іспанців, нам стало важко на поле. Плюс не виходив вихід з оборони в атаку. Ми не змогли показати свій рівень. Іспанія є Іспанія. З контролем м'яча у нас в грі з господарями не вийшло, хоча ми готувалися. - Швидко пропущений гол на 90-й секунді матчу вибив України з колії? -- Так звичайно. Пропускати на другій хвилині - сильний удар по команді. Була моя помилка, потім знову ... Важко було потім зібратися. Це досвід, але гіркий досвід. - У моменті з пенальті дотик в штрафний гравця збірної Іспанії з вашого боку було? - Так, дотик було. Але більше він сам чіпляв мою ногу, ніж я його. Але формально підстави для пенальті у рефері було. На жаль, після бійки кулаками не махають. У роздягальні говорив тренерам і партнерам, що дотик іспанця з мого боку було. - Чи можна було якось переломити хід гри після холодного душу в першому таймі, або вже було все вирішено? - В принципі, у нас тактика була така ж, як на гру з Португалією. Але Іспанія нас теж вивчала, аналізувала. У нас не виходило контратакувати, багато сил віддали в обороні. Захисникам та нападникам не вистачало свіжості. - Деякі експерти, зокрема екс-захисник збірної України В'ячеслав Шевчук, вважає, що збірна після карантину стала іншою. Чи згодні? - Я думаю, в грі з іспанцями і втома накопичилася, і сама Іспанія не дала нам показати свою гру. На рахунку будь-яка дрібниця. Чи не виправдовуюсь, але майже цілий день перед грою ми втратили на відновленні, коли сталася затримка ящиків збірної в аеропорту. У підсумку ми втратили час, хоча це не може теж служити виправданням нашої поразки.   - Україна в цій групі буде боротися за те, щоб залишитися в дивізіоні А? - Так, ми будемо прагнути до цього, у нас є така задача. Група у нас сильна, це показали минулі матчі. Тепер треба зробити висновки, щоб надалі грати краще. Думаю, що в матчі з Швейцарією ми показали хорошу гру. Було гідне утримання. З Іспанією не вийшло. Але це футбол. - У матчі з Німеччиною виправите помилки? - Так, думаю, буде зовсім інша гра. Ми отримали хорошу їжу для роздумів, і в плані тактики теж. На жаль, мої помилки вплинув на результат матчу. - У чемпіонаті Шахтар пропустить тур УПЛ. Чи встигаєте відпочити? - Так, думаю, буде час якраз морально відновитися. Нашу гру з Рухом перенесли, тому буде тижневий цикл для того, щоб знову повернутися до клубних справ. Андрій ЛЕОНЧУК

Дев'ять років по тому з почином на 3-й хвилині: найбільші поразки збірної України за історію