Удар під дих на останніх секундах! Клуб Сергія Реброва зазнав невдачі у престижному турнірі

15.01.2022 17:06

Аль-Айн Сергія Реброва програв у чвертьфінальному поєдинку Кубку президента Об'єднаних Арабських Еміратів.

У поєдинку 1/4 фіналу Кубку президента ОАЕ Аль-Айн Сергія Реброва зустрічався на виїзді з Аль-Васлом.

Підопічні українця спочатку володіли перевагою та наприкінці першого тайму відкрили рахунок. Однак у другій половині гри краще виглядали господарі, які не лише зуміли вирівняти становище, а й вирвали перемогу – 2:1.

Вирішальний м'яч влетів у ворота Аль-Айна на другій компенсованій хвилині. Таким чином, команда Реброва завершила виступи в нинішньому розіграші Кубка президента.