Сім голів та незабитий пенальті: рубилово у Львові в першості країни

06.11.2021 21:28

Одеський Чорноморець у надрезультативному матчі зумів вирвати перемогу у львівського Руху.

Чорноморець у номінально домашньому поєдинку 14-го туру, який проходив у Львові, зустрічався з Рухом. Одесити не знали смаку перемог дев'ять матчів поспіль і нарешті перервали цю неприємну серію.

Причому протистояння вийшло надрезультативним. Команди на двох забили сім м'ячів. При цьому нападник Руху Андрій Борячук на 54-й хвилині ще й не реалізував пенальті.

У підсумку Чорноморець здобув перемогу з рахунком 4:3. Вона стала лише другою для підопічних Мороза в нинішній першості. Вони набрали 11 очок та вийшли на 12-е місце. У Руху 13 пунктів, і він на 10-й позиції.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 14 тур

Чорноморець – Рух – 4:3 (2:0)

Голи: Ванат (XNUMX), Авагімян (XNUMX), Цітаішвілі (XNUMX), Тлумак (XNUMX) – Мартинюк (XNUMX), Федорчук (XNUMX, XNUMX).

На 54-й хвилині Борячук (Рух) не реалізував пенальті (воротар).

Чорноморець: Кучерук, Скорко, Дубко, Біловар, Кузик, Михайленко (Кравченко, 89), Вачіберадзе (Білошевський, 73), Цітаішвілі, Авагімян, Ісаєнко (Тлумак, 73), Ванат.

Рух: Паньків, Сич, Мартинюк, Білий, Мисик, Карасюк, Федорчук, Альваренга (Де Розаріо, 61), Таллес, Лях (Бойчук, 40), Борячук (Рунич, 61).

Попереджені: Кучерук (53), Ванат (64) – Мартинюк (40), Сич (42).

Роналду творить щось неймовірне: його цифри просто вражають (відео)