Сім для Торіно, п'ять - для Мілана, три - для Шахтаря. Руслан Малиновський і розгромні перемоги Аталанти (відео)

28.01.2020 19:16
Скільки разів в нинішньому сезоні український півзахисник Руслан Малиновський допомагав Аталанте розгромити суперника?

Фото calcioatalanta.it

В останньому турі чемпіонта Італії бергамаскі знищили Торіно з рахунком 7: 0, Здобувши найбільшу перемогу в Серії А в історії. Малиновський з'явився на полі на 71-й хвилині, але результативними діями не відзначився. У складі Аталанти хет-трик оформив Йосип Ілічич, дубль на рахунку Луїса Мюріель, по голу забили Робін Госенс ​​і Дуван Сапата. https://www.youtube.com/watch?v=ldDXq02I2KI У нинішньому сезоні Богиня здобула вже сім великих перемог. У всіх цих поєдинках брав участь півзахисник збірної України. Серія А. Сассуоло - Аталанта - 1:4 У шостому турі чемпіонату Італії представники Ломбардії здобули впевнену виїзну перемогу. Всі чотири голи гості провели в першому таймі - дублем відзначився Алехандро Гомес, також забивали Госенс ​​і Сапата. Малиновський вийшов на заміну за рахунку 4: 1, але відзначився лише жовтою карткою. https://www.youtube.com/watch?v=7JBTpuZmJq4 Серія А. Аталанта - Удінезе - 7:1 Раніше по ходу сезону команда Малиновського вже встигла розбити суперника з різницею в шість голів. Сталося це в жовтні, коли Аталанта реабілітувалася перед уболівальниками за невдачі в Лізі чемпіонів. Удінезе забив першим, але незабаром залишився в меншості. Господарі скористалися перевагою, оформивши переконливий камбек. Мюріель зробив хет-трик, Ілічіч забив двічі, по разу відзначилися Маріо Пашаліч і Амад Траоре. Руслан з'явився на полі на початку другого тайму. https://www.youtube.com/watch?v=yUMJF9FQR-U Серія А. Брешіа - Аталанта - 0:3 У цьому поєдинку бергамаскі перервали серію з чотирьох матчів без перемог. У ворота аутсайдера забивали Пашаліч (дубль) і Ілічіч. Малиновський вийшов на поле на 58-й хвилині і заробив «гірчичник». https://www.youtube.com/watch?v=zzQFQLQlcDw Ліга чемпіонів. Груповий етап. Шахтар - Аталанта - 0:3 У ключовому поєдинку групового етапу італійці здобули необхідну їм перемогу. Всі три м'ячі Аталанта забила після виходу Малиновського на поле на 61-й хвилині. В епізоді з другим голом Руслан з кутового асистував Пашаліч. Також за Аталанту забивали Тімоті Кастаньо і Госенс. https://www.youtube.com/watch?v=jSAH3GT-XDY Серія А. Аталанта - Мілан - 5:0 Прийшов час, коли в дуелі цих суперників Мілан вже не виступав фаворитом. Аталанта вперше з 1950 року забила у ворота россонері п'ять голів. У складі бергамаско відзначилися Ілічіч (дубль), Гомес, Пашаліч і Мюріель. В той день Малиновський провів на полі всі 90 хвилин. https://www.youtube.com/watch?v=R8QgMiIXZvI Серія А. Аталанта - Парма - 5:0 У першому матчі 2020 року Богиня знову відвантажила суперникові п'ять м'ячів. Малиновський вийшов на заміну вже при рахунку 5: 0. За Аталанту забивали Гомес, Ремо Фройлер, Госенс ​​і Ілічіч (дубль). https://www.youtube.com/watch?v=1iyUZv0ler0 Володимир Сержао