Сьогодні київське Динамо має два виходи: гарячий розклад для українського клубу в єврокубках

09.08.2022 21:01

Вже менше, ніж через 30 хвилин, в австрійському Граці київське Динамо проведе поєдинок у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти місцевого Штурму (21.30 за Києвом).

Нагадаємо, що перша гра суперників у польській Лодзі закінчилася перемогою українського клубу. 1:0. Для проходу до наступного раунду ЛЧ нашу команду влаштує будь-яка нічия чи перемога.

Поразка у два та більше м'ячів виведе до плей-офф раунд австрійців, а біло-синіх відправить одразу до групового етапу Ліги Європи.

Перемога ж Штурма в основний та додатковий час із різницею в один м'яч доведе розбірки до серії післяматчевих пенальті.

Якщо все пройде за планом Мірчі Луческу та його хлопців, то, зважаючи на все, у плей-офф раунді Ліги чемпіонів Динамо зіткнеться з португальською Бенфікою. Команда нападаючого збірної України Романа Яремчука в першій домашній зустрічі з датським Мідтьюлланном розбила суперника — 4:1 і, як ви розумієте, має чудові шанси не втратити своєї переваги в Раннерсі, де й проходить матч у відповідь (йде перший тайм).