Збірна України втратила безліч моментів і не змогла обіграти Саудівську Аравію

23.03.2018 22:05
Головна команда країни розійшлася миром з Орлами пустелі в товариському матчі, який відбувся в іспанській Марбельї

Фото Павла Кубанова

У першому поєдинку збірної в 2018 році Андрій Шевченко вдався до деяких змін у складі. Так, в центральну вісь до Степаненко вирушили Зінченко і Марлос, праворуч у півзахисті вийшов Циганков, а місце у воротах збірної вперше зайняв Лунін. У зв'язку з останніми подіями дивувало і поява Хачеріді в старті. Команда опонентів проводила третій матч в нинішньому році. Раніше аравійців здолали Молдову (3: 0), а також поступилися Іраку (1: 4). Єдину очну зустріч проти Орлов пустелі на ЧС-2006 українці виграли. Нелогічний результат першого тайму М'ячем відразу заволоділа наша команда, але небезпечних моментів довелося почекати. Удар Марлоса заблокували, Зінченко увірвався в штрафну, але не зміг пробити, не влучив у ціль Коноплянка. Євген також класно вирізав на Кравця, але тому не вистачило сили, щоб направити м'яч в дальній кут. Далі гра трохи заспокоїлася, але синьо-жовті продовжували шукати можливості. На 29-й хвилині Матвієнко вбіг до штрафного, але не зміг акцентовано прострелити. Але через три хвилини Україна таки відкрила рахунок: Коноплянка виконав крос, а Кравець, залишений на самоті, впевнено пробив головою у протихід голкіперу. Втім, піти на перерву з перевагою підопічних Шевченко не вдалося. На 38-й хвилині збірники невдало розібрали гравців під час кутового і Аль-Моуалад після метушні розстріляв ворота Луніна. Україна під завісу тайму могла забити другий, але Марлос після «цукерочки» від Коноплянки з забійної позиції не влучив у порожній кут. Україні не пощастило в кінцівці На початку другої половини Матвієнко прорвався по своєму лівому флангу і пробив з гострого кута, але Аль-Мосайлем зреагував. Україна продовжувала володіти м'ячем, але щільна оборона аравійців і важкий газон не дозволяли комбінувати. Наступний момент виник на 59-й хвилині, коли Буяльський по височенною траєкторії з меж штрафного влучив у поперечину. Після цього раптово активізувалися підопічні Хуана Антоніо Піціі. На 60-й хвилині після розрізного пасу вийшов один на один Аль-Досарі, але Лунін виручив. Незабаром Аль-Салауі скористався помилкою нашої оборони, але виявився неточним. Часом зелені навіть контролювали м'яч і распасовивалісь на чужій половині поля ... Такий хід подій не влаштовував синьо-жовтих і кінцівка залишилася за нашої збірної. Спочатку Коноплянка після відмінної діагоналі не зміг як слід обробити м'яч і влучив. На 85-й хвилині Марлос після сольного проходу пробив точно в голкіпера, а незабаром Бесєдін після корнера не потрапив в порожній кут. Найреальніший шанс вирвати перемогу упустили на 89-й хвилині динамівці. Бесєдін пробивав з кількох метрів, але Аль-Мосайлем потягнув, а потім Буяльський виявився першим на добиванні, але воротар опонентів якимось дивом відбив і другий удар. У підсумку поєдинок так і завершився з нічийним рахунком, хоча на перемогу наша команда, відверто кажучи, награв. Наступний матч в рамках березневого збору синьо-жовті проведуть 27 числа проти збірної Японії в бельгійському Льєжі (початок о 15.20). Україна - Саудівська Аравія - 1: 1 (1: 1) Голи: Кравець (32, Коноплянка) - Аль-Моуалад (38). Україна: Лунін - Караваєв, Хачеріді (Ордець, 70), Ракицький, Матвієнко (Соболь, 65) - Степаненко (Ротань, 46), Зінченко (Малиновський, 65) - Циганков (Буяльський, 46), Марлос (Бесєдін, 85), Коноплянка - Кравець. Саудівська Аравія: Аль-Мосайлем - Мансур Аль-Харбі, Омар Хаусауі, Осама Хаусауі, Аль-Моуалад (Аль-Кувайкібі, 72) - Аль-Шахрані (Муат, 90 + 1), Отайф, Аль-Досарі (Ашраф, 90 + 1), Аль-Джассим (Асир, 80), Аль-Шехрі (Аль-Могауі, 61) - Аль-Салауі (Аль-Моашер, 86). попередження: Буяльський, Малиновський - Осама Хаусауі, Аль-Могауі.

Збірна України. У Андрія Шевченка з'явився дебютант №13

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Саудівська Аравія - Україна (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Лунін Андрій (22%, проголосувало: 341)
  • Кравець Артем (13%, проголосувало: 199)