Збірна України (U-20) обіграла Італію і вийшла у фінал чемпіонату світу!

11.06.2019 19:32
Вперше в історії збірна України дісталася до фіналу світової першості Петраков У чвертьфінальній грі з Колумбією українці виграли з мінімальним рахунком, але втратили через перебір карток на півфінал Георгія Цітаішвілі. Під питанням було також участь в грі Дениса Попова, який забив на мундіалі три голи. На щастя, підозра на перелом не підтвердилася, і динамівський захисник вийшов на поле стадіону в Гдині з перших хвилин. Так само Олександр Петраков знову зміг розраховувати на першого номера команди Андрія Луніна, який виходив в національну збірну і швидко повернувся до Польщі зі Львова чартерним рейсом. В історичному півфіналі синьо-жовтим протистояли віце-чемпіони 2018 року італійці. На мундіалі в Польщі Італія почала турнір з двох перемог - над Мексикою (2: 1) і Еквадором (1: 0), потім зіграла внічию з Японією (0: 0), а в 1/8 фіналу здолала поляків (1: 0) . У чвертьфіналі італійці з великими труднощами зломили опір чемпіонів Африки - збірну Малі (4: 2). Гра на центральному стадіоні в Гдині почалася з активних дій українців. Вже на 12-й хвилині Дрішлюк був першим на підборі після подачі з кутового, але його удар прийшовся вище поперечини. Тут же небезпечно пробив Корнієнко. Варто зазначити, що чітка і організована гра українців дозволила їм в першому таймі створити більше гольових моментів. На 22-й хвилині перший удар в створ головою завдав Сікан, на 36-й хвилині міг відкрити рахунок в матчі Булеца, але воротар італійців потягнув постріл динамівця зі штрафного. У другому таймі українці продовжили обережний футбол з гострими випадами на володіння італійців. У підсумку на 65-й хвилині свій третій гольовий пас на мундіалі оформив Юхим Конопля, який точним прострілом знайшов у штрафному Булеца. Кінцівка матчу вийшла самої драматичної з усіх зіграних українцями матчів в Польщі. Спочатку рефері «купився» на картинний падіння італійця і нагородив другою жовтою карткою Попова, а потім рефері виправився, коли на останній компенсованій хвилині після перегляду моменту за допомогою системи VAR скасував гол італійців, зафіксувавши порушення в штрафній проти Бондаря. Українці вистояли і вперше в історії зіграють у фіналі чемпіонаті світу!  Чемпіонат світу. півфінал Україна (U-20) - Італія (U-20) - 1: 0 (0: 0) Гол: Булець (65). Україна: Лунін, Бондар, Безкоровайний, Попов, Конопля, Чех (Хахльов, 68), Дрішлюк, Корнієнко, Кащук, Булеца (Сафронов, 82), Сікан (Супряга, 63). Видалення: Попов (повторне попередження) Малиновський, Пятов, Коноплянка. Всі герої збірної України у відборі на Євро-2020

Вибираємо кращого українського гравця в матчі Україна - Люксембург (зазначте не більше трьох кращих гравців, порядок місць значення не має)

• Олександр Зінченко (22%, голосів: 1 474)
  • Роман Яремчук (16%, голосів: 1 100)
  • Андрій Пятов (16%, голосів: 1 060)
  • Руслан Маліновський (12%, проголосувало: 819)
  • Віктор Циганков (11%, проголосувало: 724)