Збірна України U-20 стала кращою на планеті !!!

15.06.2019 20:00
У фіналі чемпіонату світу підопічні Олександра Петракова обіграли Південну Корею з рахунком 3: 1

фото ffu.ua

Останній тріумф українського молодіжного футболу був 10 років тому, коли синьо-жовті виграли золото чемпіонату Європи. І ось у нас знову з'явився шанс стати кращою командою, тільки не континенту, а планети. У фіналі підопічні Олександра Петракова мав зустрітися з командою Південної Кореї, яка на шляху до вирішального матчу зіграла з такими збірними, як Португалія, ПАР, Аргентина, Японія, Сенегал і Еквадор. Перед фіналом головний тренер українців не міг розраховувати на Дениса Попова, який заробив червону картку в півфінальному поєдинку проти італійців. Дебют матчу видався бентежить для українців. На 2-й хвилині Безкоровайний сфолив на супернику на лінії штрафного, і після перегляду системи VAR арбітр вказав на точку. На жаль, Андрію Луніну не вдалося виграти дуель у корейця. 0: 1. Йшла 5-а хвилина. Але, як здалося, цей пропущений м'яч не вибив з колії підопічних Олександра Петракова, які почали безроздільно володіти ініціативою, володіння м'ячем у синьо-жовтих часом доходило до 70-ти відсотків. Ось тільки можливостей забити було не так багато. Можна згадати хіба що удар Булеца зі штрафного, та кілька небезпечних флангових атак. Проте свій гол до перерви наша команда все-таки забила. На 34-й хвилині той же Булеца виконав стандарт, корейці вибили м'яч прямо на Хахльова, а й того, як з'ясувалося, на щастя, випередив суперник. У підсумку м'яч опинився у супряга, який з носка проштовхнув його в сітку. 1: 1. Кінцівка тайму пройшла приблизно в рівній боротьбі і шансів забити ні у одного з суперників не було. Другий тайм почався з атак корейців, яких, правда, українці близько до своїх воріт не підпускали, тому азіатам доводилося бити здалеку, але ці постріли точністю не відрізнялися. Однак витримавши штурм суперника, українці відразу відповіли результативний атакою. На 53-й хвилині Конопля здійснив сольний прохід і за допомогою рикошету від корейця м'яч опинився у супряга, якому не склало труднощів обіграти в ближньому бою воротаря суперника. 2: 1. На жаль, ушкодження не дало нападаючому дограти до фінального свистка. Замість супряга на поле вийшов Сікан. А тим часом корейці зробили чергову спробу штурму воріт Андрія Луніна, який опинився героєм епізоду на 73-й хвилині, коли він перевів м'яч у поперечину після удару корейського футболіста. На 86-й хвилині міг забивати Се Хон, але знову на висоті був Лунін. А крапку в матчі на 89-й хвилині поставив Цітаішвілі. Його сольний прохід завершився класним ударом в кут воріт. 3: 1. У підсумку юнацька збірна України під керівництвом Олександра Петракова виграла чемпіонат світу!

ЧС-2019 (U-20). фінал

Україна - Південна Корея - 3: 1 (1: 1)

Голи: Супряга (34, 53), Цітаішвілі (89) - Канг Ін (5, з пенальті). Україна: Лунін, Бондар, Сафронов, Безкоровайний, Конопля, Корнієнко, Хахльов (Чех, 56), Дришлюк, Цітаішвілі, Булеца (Кащук, 88), Супряга (Сікан, 62). До фіналу юнацької збірної. Українці проти команд з Азії в офіційних турнірах (відео)