Другий матч – другий гол! Збірна України сильно провела контрольний поєдинок з Емполі

17.05.2022 23:23

Збірна України у товариському матчі в Італії переграла Емполі

Сьогодні на стадіоні Карло Кастеллані в італійському Емполі збірна України зіграла свій другий товариський матч у рамках підготовки до плей-офф ЧС-2022. У першому «синьо-жовті» здобули перемогу над менхенгладбахською Боруссією – 2:1.

Обидва тренери, Олександр Петраков та Ауреліо Андреаццолі, сильно поміняли стартові склади порівняно з попередніми матчами своїх команд. Український наставник, на відміну від зустрічі в Менхенгладбаху, випустив п'ять інших гравців, а італійський взагалі використав молодь.

Проте початок зустрічі залишився за Емполі, який створив парочку гольових моментів. Проте потім «синьо-жовті» перехопили ініціативу і на 26-й хвилині Яремчук у штрафному майданчику суперника отримав розрізну передачу від Циганкова і точно пробив у дальній кут – 1:0.

Ще через шість хвилин форвард Бенфікі міг оформити дубль, але зблизька влучив у штангу. Потім Циганков не реалізував вихід віч-на-віч. А ось господарі свій шанс не прогаяли. На 45-й хвилині провалилася наша оборона і Ла-Мантія з другої спроби розстріляв ворота Пятова - 1:1.

Після перерви не встигла секундна стрілка зробити один оберт, як збірна України знову вийшла вперед. Яремчук пробив центром, голкіпер італійців відбив м'яч, але прямо на Караваєва, який підсік його в дальній кут – 2:1. Ще за сім хвилин Пихаленок сильним ударом низом довів перевагу гостей до двох м'ячів, забивши другий гол у другому матчі за національну команду.

На 61-й хвилині наставник італійців кинув у бій одразу сім гравців основного складу. Після цього команди обмінялися серією найнебезпечніших моментів. У нашій збірній найкращий шанс упустив Яремчук, який програв дуель воротареві суперника.

На жаль, на 78-й хвилині отримав пошкодження та достроково залишив поле наш захисник Денис Попов. Сам матч так і завершився – 3:1 на користь підопічних Олександра Петракова.

Зазначимо, що вся виручка від продажу квитків на матч між Емполі та збірною України піде на потреби ЗСУ та українських біженців.

Товариський матч

Емполі (Італія) – Україна – 1:3 (1: 1)

Голи: Ла-Мантія (45) – Яремчук (26), Караваєв (46), Пихаленок (53).

Емполі: Уйкані (Хваліч, 78), Болі (Стоянович, 60), Стулач (Інноченті, 60), Хендерсон (Асллані, 60), Бахрамі (Верре, 60), Фаззіні (Бандінеллі, 60), Ла Мантія (Кутроне, Какаче (Паризі, 60), Ісмаїлі (Еванжелісти, 60), Балданзі (Содеро, 84), Віті (Пеццола, 81).

Україна: П'ятов (Бущан, 46), Забарний, Попов (Бондар, 79), Матвієнко, Караваєв, Степаненко, Шапаренко, Пихалёнок (Сидорчук, 84), Мудрик (Буяльський, 84), Циганков (Зубків, 79), Яремчук ).

Нагадаємо, свій наступний товариський матч збірна України проведе завтра, 18 травня проти хорватської Рієки.