Два дебютні голи принесли збірній України перемогу над Боруссією

11.05.2022 23:38

Збірна України у товариському матчі у Менхенгладбасі переграла місцеву Борусію

Сьогодні на менхенгладбахській арені Боруссія Парк збірна України провела свій перший матч після російського вторгнення до нашої країни. У рамках підготовки до поєдинку 1/2 фіналу плей-офф ЧС-2022 із Шотландією підопічні Олександра Петракова зустрілися з місцевою Боруссією.

Зустріч розпочалася на контркурсах і вже на 9-й хвилині дебютант «синьо-жовтих» Михайло Мудрік відкрив рахунок. Форвард отримав м'яч із глибини поля, проскочив захисника та воротаря та забив у порожні ворота. То був його перший гол у складі збірної України.

Проте за п'ять хвилин господарі відігралися. Юхим Конопля помилився під час передачі та його похибкою вміло скористався Конор Носс – 1:1.

Вже компенсований час стовідсотковий шанс знову вивести нашу команду вперед упустив Микола Шапаренко. Михайло Мудрик відправив його на побачення з кіпером Боруссії, але наш півзахисник програв дуель.

А ось у другому таймі «синьо-жовті» зуміли вирвати перемогу. І знову відзначився дебютант. Олександр Пихаленок вийшов на заміну на 75-й хвилині, а за сім хвилин з лінії штрафного майданчика низом пробив кіпера німецької команди. В результаті 2:1 – дуже потрібна для всієї країни перемога підопічних Олександра Петракова.

Зазначимо, що матч мав благодійний характер і всі зібрані на ньому кошти німецька сторона передасть на допомогу Україні.

Товариський матч

Боруссія М (Німеччина) – Україна – 1:2 (1: 1)

Голи: Нос (14) – Мудрік (9), Пихаленок (82)

Боруссія М: Зоммер (Зіппель, 46), Фрідріх (Бенсебаїні, 46), Херрманн (Емболо, 46), Штіндль (Коне, 46), Плеа (Беннеттс, 46), Хофманн (Нетц, 46), Гінтер (Лайнер, 46) , Ельведі (Мюзель, 69), Носс (Нойхаус, 46), Рейтс.

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля (Попов, 46), Забарний, Матвієнко, Караваєв, Сидорчук, Степаненко (Пихаленок, 75), Мудрик (Булеця, 69), Шапаренко (Сірота, 79), Буяльський, Бесєдин (Гармаш, 69) ).

Попереджені:

Нагадаємо, свій наступний товариський матч збірна України проведе 17 травня проти італійського Емполі.

Геть клубні коефіцієнти! УЄФА вводить новий формат та схему відбору в єврокубках