Збірна України з перемоги розпочала еліт-раунд Євро

01.06.2022 18:57

Підопічні Володимира Єзерського виграли стартовий матч турніру у команди Норвегії

Володимир Єзерський. Фото УАФ

Сьогодні юнацька збірна України (U-19) матчем проти Норвегії стартувала в еліт-раунді Євро-2022. Саме першого суперника у цьому турнірі головний тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський назвав фаворитом гурту.

Однак перший тайм показав, що не такий страшний чорт, як його малюють. Збірна України мало чим поступалася опоненту. При цьому потрібно враховувати, що для наших футболістів, які навесні через російську агресію залишилися без ігрової практики, це був перший збір за вісім місяців, на той час норвежці з жовтня минулого року зібралися вже вчетверте.

Наша команда намагалася відповідати своєю атакою на атаку суперника, ось тільки з точністю було не все гаразд – нуль ударів у площину.

Втім, у дебюті другого тайму перше влучення у рамку воріт норвежців виявилося результативним. На 47-й хвилині Роман заробив пенальті, а Ярмолюк його реалізував. 1:0. На куражі синьо-жовті могли ще забити, але удари Сапуги та Квасниці парирував воротар норвежців. І все-таки суперник зумів забити. На 69-й хвилині Булеза сфолив у своєму штрафному майданчику. пенальті. 1:1. Однак довго радіти норвежцям не довелося. На 75-й хвилині арбітр зустрічі знову призначив 11-метровий у ворота збірної Норвегії. Ярмолюк другий шанс не реалізував, але Єгору допоміг Сапуга, який знову вивів синьо-жовтих уперед. 2:1. На 87-й хвилині Малюк збільшив перевагу збірної України до двох м'ячів. Все, чим змогли відповісти норвежці, то це другим голом. 2:3.

Еліт-раунд відбору Євро-2022 (U-19)

Група 6

01.06.2022

Норвегія (U-19) - Україна (U-19) - 2:3 (0:0)

Голи: Фьєльд-Гулліксен (69, з пенальті), Зафейріс (90+5) - Ярмолюк (47, з пенальті), Сапуга (75), Малюк (87). На 75 хвилині Ярмолюк не реалізував пенальті.

Україна (U-19): Пузанков, Роман, Козик, Фаріна, Бульоза, Волошин (Квасниця, 55), Сапуга, Яцик (Лосенко, 80), Микитишин (Попов, 67), Царенко (Малюк, 80), Ярмолюк.