Збірна України пропустила сім голів від Франції на Стад де Франс

07.10.2020 23:02
В експериментальному складі українці не встояли перед чемпіонами Європи та світу

Фото УАФ

Перед матчами в Лізі націй проти збірних Німеччини та Іспанії українці домовилися про товариський матч з Францією. Однак Андрій Шевченко явно не очікував, що в результаті в контрольній грі з «трибарвними» в Сен-Дені він не зможе розраховувати на 14 (!) Гравців збірної, втративши через травми і позитивних тестів на коронавірус цілу команду. Ситуація стала настільки критичною, що ще за добу до матчу проведення гри було під питанням, а тренерському штабу в заявку треба було вмикати помічника Шевченко, 45-річного Олександра Шовковського, оскільки Лунін і Паньків здали позитивні тести на COVID-19 вже перебуваючи з командою в Парижі . Склад, який вийшов в середу на поле Стад де Франс, в результаті вийшов дуже вже експериментальним. Найдосвідченішим в лінії оборони, наприклад, виявився 21-річний Віталій Миколенко, на рахунку якого було всього дев'ять (!) Матчів в головній команді країни. Поруч з ним на полі з'явилися і дебютанти - Юхим Конопля, Ілля Забарний, Олександр Зубков і Георгій Бущан в воротах.

Фото УАФ

Шевченко постарався наситити середню лінію, випустивши одночасно в опорну зону Харатін і Макаренко, там же поруч були і Малиновський з Шапаренко, а на вістрі атаки замість залишився в запасі Яремчука мав висуватися Андрій Ярмоленко. Вистояти в першому таймі українці не зуміли. Уже в дебюті чемпіони Європи, які дозволили собі в запасі залишити таких зірок, як Погба, Грізманн і Мбаппе, відкрили рахунок в матчі. Жиру пробив головою в упор після знижки Диня з лівого флангу, Бущан відбив перед собою, але 17-річний Едуарду Камавінга з Ренна хитро в падінні пробив у дальній кут.

Фото УАФ

Потім настала черга самого досвідченого француза Олів'є Жиру. Свій 100-й матч за «триколірних» 34-річний нападник зазначив дублем ще в першому таймі, ще один гол у ворота Бущана після кутового відправив Миколенко, невдало зіграв головою у власному штрафному майданчику. Українці за перший тайм створили один дуже небезпечний момент, але Малиновський не зміг з декількох метрів влучити у ворота. У перерві Шевченко провів потрійну заміну. Ще один дебютант Чеберко змінив Миколенко. Циганков вийшов замість Малиновського, а Соболь вступив в гру замість Міхайліченко.Трі заміни зробив і Дідьє Дешам, відправивши на поле Варана, Мбаппе і Маньяна. Українці скористалися розслабленістю господарів після розкішного першого тайму і стали частіше з'являтися біля воріт «триколірних». Спочатку міг забивати Ярмоленко, але вихід один на один наш англійський повпред не реалізував. Зате свіжий Циганков на 51-й хвилині виявився точним, відправивши м'яч у сітку після красивого удару з-за меж штрафного. До 60-й хвилині Дідьє Дешам відправив на поле Мбаппе і Грізманн. І через пару хвилин форвард ПСЖ красиво скинув м'яч під удар Толіссо - 5: 1. Чи не пішли без своїх чергових голів за збірну і Мбаппе з Грізманном, завершивши побиття українців ще двома м'ячами. Українці зазнали найбільшої поразки всвоей історії, але з надією чекатимуть результати тестів на коронавірус від збірників Шахтаря, щоб вони приїхали в збірну на ігри з Німеччиною та Іспанією. Товариський матч Франція - Україна - 7: 1 Голи: Камавінга (9), Жиру (24, 34), Миколенко (39, автогол), Толіссо (65), Мбаппе (81), Грізманн (89) - Циганков (51) Франція: Манданда (Меньян, 46), Павар, Упамекано (Варан, 46), Лангле, Дінь, Н'Зонзі, Камавінга (Погба, 59), Толіссо, Ауар (Грізманн, 59), Марсьяль (Мбаппе, 46), Жиру ( віссам бен єддер, 72). Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46), Малиновський (Циганков, 46), Харатін, Макаренко (Шепелєв, 62), Шапаренко, Ярмоленко (Яремчук, 62), Зубков (Безус, 69). Все чисто! Нових заражених короновірусом в збірній України немає!